Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 73

Тема: Е това е!

  1. #31

    Подразбиране

    Момичета, намерих едната част от мечтания кът.
    Който много иска, може да си го сглоби малко по малко.

    http://cgi.ebay.co.uk/TANTO-CROSS-ST...item4156a85726

    Но, като гледам цената на това, си представям колко ще струва цялостното обзавеждане

  2. #32

    Подразбиране

    Аз пак попаднах на интересни работи:








    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #33

    Подразбиране

    Ама изкушение си е тази кутия!Разкош!

  4. #34

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  5. #35

    Подразбиране

    Добре изглеждат, но аз с гергеф не ми е удобно да шия какво остава на стан, а кутията ми хареса.

  6. #36

    Подразбиране Моята нова придобивка





    Много е удобно и много бързо свикнах.Сега шия без да се мотая.Предстои ми да си създам моето кътче и да си го изкусурявам

  7. #37

    Подразбиране

    Поздравления и малко завист
    Явно и в България кътчетата за шиене добиват популярност! Ставаме все по-добри и по-добри!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #38

  9. #39

    Подразбиране

    Това е просто уникално!

  10. #40

    Подразбиране

    Благодаря!Ще покажа новия си кът дооформен съвсем скоро!

  11. #41

    Подразбиране

    Joly, честита нова придобивка. Ако е възможно, кажи, моля те от къде се снабди с нея и на каква цена. Въртя щ стан ли е, за да се закрепват краищата на конците отзад.

  12. #42

    Подразбиране

    честита нова придобивка и от мен... и аз бих искала малко повече инфо по въпроса

  13. #43

    Подразбиране

    Представих го в една друга тема, но и тук да се похваля - от петък вечер си имам стойка за рамката за гоблени. Не съм го използвала все още. Само да си свърша мъничкото голбенче, и залагам големия


  14. #44

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    ЧЕСТИТО!
    Да си жива и здрава да си го ползваш.
    После покажи и сподели като опънеш панамата и започнеш да шиеш дали е удобно.Започвам да действам моя да ми измайстори и на мен.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •