Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 73

Тема: Е това е!

  1. #46

    Подразбиране

    Всичките предложения са страхотни! Както се казва - за манияци! Обаче, друго си да се поровиш в кутията с конците докато намериш който ти трябва, да си търсиш ножичката сред схемите, които са разхвърляни наоколо, или да изровиш от някъде флумастера за отбелязване. Тръпката е друга!

  2. #47

    Подразбиране

    Страхотни идеи! Лично на мен не ми е удобно да шия на гевгир, но си мечтая за специално кътче.

  3. #48

    Подразбиране

    Ами то и на мен няма да ми е удобно с "гевгир".но с гергефа ми е супер
    шегичка

  4. #49

    Подразбиране

    Не мога да шия без " гевгир" (и моя съпруг така му казва) - имам три различни размера. Но сега с новата ми стойка - направо е страхотно. Поне на мен. Говорих онзи ден с една жена, която е ушила (поне за мен) страшно много гоблена и то все големи и то по три пъти ( за децата й и за нея) и тя ме убеждаваше, че е по-лесно да шие без гергеф. То нали тук се казваше, че за цвет и вкус товариш нет.
    Със стойката(поне на мен) ми е удобно. Препоръчвам горещо на всяка една от Вас.

  5. #50

    Подразбиране

    Моята свекърва също шие гоблените без гергеф,но последния път когато беше тук и подарих от правоъгълните пластмасови герефи и сега си шие с него Това лято трябва да ги снимам и ще ви ги покажа!

  6. #51

    Подразбиране

    Вижте какво магазинче-клуб си е спретнала една руска пенсионерка някъде в необятната Русия.Даже и подарък статуя си има в чест на "вышивальница"-та.Кога ли и в България ще се появят такива магазини-клубове?(Въпроса е риторичен,понеже липсата на финанси слага прът в много колела).





    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #52

    Подразбиране питане

    А може ли да се пазарува от този магазин ??? и ако да как

  8. #53

    Подразбиране

    Магазин + клуб по интереки + изложба на ушити гоблени дори!!! Според мен е страхотна идея,дори и осъществима. Но,не и от мен

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    А може ли да се пазарува от този магазин ??? и ако да как
    "Валентина Григорьевна уже пенсионерка. Вышивать научилась в детстве у подружек. Обменивались еще теми, редкими, старинными. Ее мама заботливо сохраняла все вышивки дочки. Всю жизнь эта творческая женщина с вышивкой не расстается. Вышивала одежки своим деткам, картины. Затем решила выкупить частный дом, поселилась в нем сама , здесь же своими силами открыла магазин- клуб Вышыванка". Собирает всех любительниц на мастер- классы, учит деток, закупает все новинки и шелк для глади. Проводит выставки. В маленьком Сакском городке.."

    Това е цялата информация.Писах на рускинята,която е снимала за повече информация,Когато ми отговори,ще пиша,за да ви кажа.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  10. #55

    Подразбиране

    Това е отговорът относно магазинчето:
    "Добрый день, Тони.:-) Этот магазинчик" Вышыванка" находится в Украине, в Крыму, в городе Саки, на берегу Черного моря. Почти Ваши соседи. Маленьком городке с населением 25 тыс. человек. В другие страны они не отправляют товар. А жаль. Надо им посоветовать..
    Этот магазинчик открыла пенсионерка, влюбленная в вышивку."

    Надявам се да е изчерпателен.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  11. #56

    Подразбиране

    http://kri.com.ua/uploads/posts/2008..._vishivka2.jpg
    А статията е тук.
    http://kri.com.ua/2312-kanva-i-iris-...ny-tvorit.html
    И с най-добро чувство и дълбоко уважение към труда на тази жена мога само да кажа"Малко ли си бяхме?!".
    Редактирано от tdm13 : 09.06.2011 в 13:52.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #57

  13. #58

    Подразбиране

    Определено много ме впечатли , на първо място , че всичко е направено с много любов , всеки детайл . Сигурно е страшно приятно да влезнеш на такова място - прекрасно

  14. #59

    Подразбиране

    Идея

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет на всички, да се похваля и в тази тема - получих мечтания си "стан" за гоблени и вече освен кутии с конци и прочие пособия, вече започвам сериозно да превземам територията в къщи, за да оформя моя гобленарски кът Сглобих го, изпънах и панамата и остава да се науча да шия бързо с него!

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •