Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 73

Тема: Е това е!

  1. #1

    Подразбиране Е това е!

    Попаднах на тези гобленарски кътчета в нета.Толкова е мераклийско,та чак завидях! Сега ще тормозя мъжа на братовчедка ми за такова нещо.Дано склони да ми направи.



    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Ами то си е за завиждане! Блазе ти, че имаш на кого да се помолиш да ти ги направи. Виж, това си е идея за бизнес за мъжа на братовчедка ти - и аз искам, а сигурно и други мераклии ще има - стига да даде добра цена

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране Cute!

    Много удобно нещо! Само че аз вече няма да мога да си виждам знаците от схемата.Май ще трябва да се рационализира и от български майстор.
    Много ми хареса!Благодаря за идеята

  5. #5

    Подразбиране

    Къде се подпират ръцете за да не умаляват лесно?
    ако даваш, ще получаваш

  6. #6

    Подразбиране

    и аз отдавна си мечтая за такова кътче, но мисля , че няма да ми е удобно да шия на стан или както се казва това чудо пробвах на гергев но много ми е опънато иначе кътчето е страхотно

  7. #7

    Подразбиране

    Много е хубаво това, но то е за едни такива... дисциплинирани гобленарки. А аз съм една дето иска всичко да види и да чуе в къщата.
    Не знам дали в България ги има, но тук продават само лампата и от нея стърчат едни такива като ръчички с щипки и на тях можеш да си сложиш схемата, лупата и разни други екстри. Естествено цената е подобаваща, но това е то- хобито изисква жертви. Ако намеря снимчици ще ги сложа

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Ай,ай, ай направо завидях на гобленарката. Особено ми хареса как си съхранява конците. Дай боже всекиму такъв кът!!!!!!!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Бре, бре...то цял офис това бе! Ама не ми харесва на мен как е сложена схемата-няма да виждам нищо от знаците. Но това да му е кусура!

  11. #11

    Подразбиране

    Тези кътчета са някъде из Европа.Незнам дали в България има такива неща.Доколкто има имформация,фирмата"ДМЦ"предлага такива работи.Но цените вероятно са колкото една гарсониера в малък град.
    Според мен за такова нещо си се изисква и специална стая със специфично осветление.А друго,което научих е,че при такива стативи се шие бод по бод,а не както повечето от нас.НАскоро във форума имаше побликувани линкове как бродират китайките.Те шиеха на такива стативи.Това много ме впечатли и като видях тези кътчета,просто не се стърпях да ви ги покажа.Аз си мислех,че съм маниачка,но сега се успокоявам,че съм границите на нормалното вманиачаване.
    Обаче в една от тези снимки има и "виц"-вижте котето под конците
    Представяте ли си какво ще стане ако подскочи и замахне с лапичка?!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #12

    Подразбиране

    Кътчето наистина е мечта.Особено ми хареса съхранението на конците, но така както висят определено не трябва да имаш котка
    Аз шия на статив и не шия бод по бод, а по цветове и по листи от схемата, но да си призная гоблените не са ми първа хубост отзад,: защото ми омръзва постояно да въртя и повдигам рамката за да подпъхвам конците
    Редактирано от margo67 : 09.02.2011 в 16:43.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз намирам, че една такава лампа би била много от полза. http://www.marymaxim.ca/webapp/wcs/s...57345616686329

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Гобленарски кът мечта,ама при нас къде ти ?Пък и колко ли ще струва
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •