Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 73

Тема: Е това е!

  1. #16

    Подразбиране

    ЕЕЕЕЕЕе, много яко!

  2. #17

    Подразбиране

    Това е мечтата на всяка гобленарка! Но вкъщи в автопарка от коли и камиончета едва ли ще се намери място за моя "кабинет". Иначе импровизирания вариант на лампата е много добро решение.

  3. #18

    Подразбиране

    Леле! Браво на гобленарката, чиято мебелировка е снимана! Жесток мъж си е намерила! Това е удоволствие....да питам само-румсървиз предлага ли се в пакета?

  4. #19

    Подразбиране

    Това е мечтания кът за всяка гобленарка която шие на подобен стан.На мен лично няма да ми е удобно аз шия с гергеф и шия само отгоре т.е с едната ръка си държа гергефа с другата шия отгоре,а относно стойката за съхранение на конците мисля ,че честичко ще трябва да се тупа от праха
    Иначе и аз си мечтая за мое кътче приспособено само за моето хоби

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Попаднах на тези гобленарски кътчета в нета.Толкова е мераклийско,та чак завидях! Сега ще тормозя мъжа на братовчедка ми за такова нещо.Дано склони да ми направи.


    Вече съм го решила: Следващия ми съпруг , ще е майстор дърводелец!

  6. #21

    Подразбиране

    http://radikal.ru/F/s015.radikal.ru/...9b369.jpg.html
    Представям си ако това коте реши, че конците не са подредени правилно какво "разместване" ще започне!
    Иначе местенцето е супер. Дай Боже всекиму!
    doris Той ( следващия съпруг) и да е дърводелец и да не е - реши ли да го направи - ще го направи. Защото на моя му трябваше година и половина мрънкане да оправи чешмата на двора. Представяш ли си ако пък поискам такова нещо колко време ще трябва да мрънкам.

  7. #22

    Подразбиране

    А тук каква идея открих:
    http://rusinai.blogspot.com/2010/10/blog-post_17.html
    Надявам се да е наша съфорумка.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #23

    Подразбиране

    А това е супер интересно:
    http://www.diplomatic-bg.com/c2/content/view/1026/47/

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  9. #24

    Подразбиране

    Не знам дали тук е мястото, но да покажа какво ми спретна моя мъж в помощ на хобито ми. Не шия постоянно на едно и също място и стан не ми е удобен, исках допълнително осветление, лупа за схемата и място за конците, след няколко уточнения и проби се получи това, много ми е удобно и мога да си го влача навсякъде.



    Ако не му е мястото тук модераторите могат да почистят.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    А това е супер интересно:
    http://www.diplomatic-bg.com/c2/content/view/1026/47/
    наистина интересно

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Не знам дали тук е мястото, но да покажа какво ми спретна моя мъж в помощ на хобито ми. Не шия постоянно на едно и също място и стан не ми е удобен, исках допълнително осветление, лупа за схемата и място за конците, след няколко уточнения и проби се получи това, много ми е удобно и мога да си го влача навсякъде.



    Ако не му е мястото тук модераторите могат да почистят.
    вече ти завиждам

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от d0nka Виж мнение
    Не знам дали тук е мястото, но да покажа какво ми спретна моя мъж в помощ на хобито ми. Не шия постоянно на едно и също място и стан не ми е удобен, исках допълнително осветление, лупа за схемата и място за конците, след няколко уточнения и проби се получи това, много ми е удобно и мога да си го влача навсякъде.



    Ако не му е мястото тук модераторите могат да почистят.
    Супер е! И аз ти вече ти завиждам
    Браво на такъв мъж като твоя!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  13. #28

    Подразбиране

    Честита придобивка! За завиждане си е.

  14. #29

    Подразбиране

    Изглежда чудесно!Вече кроя планове!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Още интересни неща,но сега в Русия:





    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •