Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 73 от 73

Тема: Е това е!

  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ovne Виж мнение
    Привет на всички, да се похваля и в тази тема - получих мечтания си "стан" за гоблени и вече освен кутии с конци и прочие пособия, вече започвам сериозно да превземам територията в къщи, за да оформя моя гобленарски кът Сглобих го, изпънах и панамата и остава да се науча да шия бързо с него!
    Поздравления!
    Сподели по-нататък как е със стана.По-лесно ли е отколкото с гергеф.А бе изобщо ще очаквам подробности.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #62

    Подразбиране

    Съжалявам, че не е по темата за " стана ",но много забавно се е получило, че котето се е настанило първо на стола на майстора! Успех с новата придобивка!

  3. #63

    Smile

    Интересни и добри идеи.Но гледайки първата(и другите подобни) си мисля,че конците не им е там мястото.Много ми хареса сандъчето за конци.Струва ми се,че трябва да са прибрани на тъмно и сухо.Едва ли са чак толкова чувствителни на светлина,но така да си висят в пространството най-малкото се прашат.
    Аз моите ги държа в албум за снимки.Не е най-доброто решение,но върши работа.
    Ще е интересно ако цялото съуражение може да се сгъва и прибира така както си е наредено с конци и панама.
    За такива като мен дето шият докато децата спят ще е добре да може да се раздигне и премести далеч от търсещи ръчички.
    Сещам се и за още нещо.Схемата да има възможност да се сложи на поставка от страни.Поставката да може да се завърта към шиещия ако му трябва и да се отмества ако не му трябва.
    Еех,мечти!
    Ето какво ми хареса.Изглежда подредено и лесно се мести.



    http://www.dmc-usa.com/Products/Acce...ge.ashx?mw=388
    http://www.dmc-usa.com/Products/Acce...ge.ashx?mw=388

  4. #64

    Подразбиране

    Това страшно ми хареса.Панамата можеш да си я навиваш както ти е удобно,а не я пристягаш с гергеф.
    http://i9.photobucket.com/albums/a73...itching006.jpg
    А ето нещо само за 80 долара.

  5. #65

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от peppinka Виж мнение
    Това страшно ми хареса.Панамата можеш да си я навиваш както ти е удобно,а не я пристягаш с гергеф.
    http://i9.photobucket.com/albums/a73...itching006.jpg
    А ето нещо само за 80 долара.
    Дотук добре.Но незнам защо твоите постове ми приличат на СПАМ?!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #66

    Question

    Ти ако не знаеш,не питай мен.
    Виждам,че си автора,та ще се обясня-мислех,че темата е за точно такива нещица и реших да добавя нещо от мен.Какво точно в постовете ми е спам?!
    Може би стойката за 80 долара?!

  7. #67

    Подразбиране

    Ето една странна за мен стойка .Не разбирам дали можеш да шиеш три гоблена едновременно или да я нагласиш на три места от един гоблен.

  8. #68

    Подразбиране

    За мен това са си варианти ,но само на един гергеф можеш да бродираш .Харесва ми.

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от peppinka Виж мнение
    Ето една странна за мен стойка .Не разбирам дали можеш да шиеш три гоблена едновременно или да я нагласиш на три места от един гоблен.
    Странно е да демонстрираш самочувствие и пренебрежително отношение към околните, а да не можеш да разбереш нещо толкова елементарно като една стойка с три различни по размер гергефи, които да се поставят на нея, според размера на гоблена или според предпочитанията на шиещия....
    И тя ли е САМО 80 долара?
    Не отговарям на ЛС, написани на латиница или неграмотно, без прикачена снимка и без имейл адрес!

  10. #70

    Подразбиране

    Nelly L,ето тази кореспонденция водихме с tdm13.
    Доста се чудех дали да не споделя с всички отговора си,но размислих вярвайки,че не всички са толкова подозрителни и негостоприемни.
    Явно съм сбъркала.Поне двама са.
    Цитат:
    Първоначално написано от tdm13
    Относно темата си права.Създаох я,за да покажа какви нововъведенияи интерсни хрумки имат останалите колеги по хоби.Но ако си прочела внимателно,никъде не цитираме цени и не правим реклами на ДМЦ аксесоари с цени и т.н.
    Виж,ако получаваш процент от печалбите,бих се пробвала да те разбера,макар че ще ми е трудно,понеже във форума не комерсиализираме и не меркантилизираме нещата.Има си отделна темичка за тези,които имат нещо за продаване или размяна.

    Не не съм нито дистрибутор,нито имам изгода от каквато и да е реклама на ДМЦ!
    Колкото до цитираните цени си мислех,че е очевиден сарказма ми за “само осемдесет долара„ за тази твърде елементарна стойка..Явно не е.

    Извинявам се ако нещо е прозвучало като натрапена реклама ,не ми е било такова намерението.

    Още с вчерашния ти пост ми стана малко обидно,но мисля, че сега прекаляваш.
    Рядко имам възможност да пиша тук,а и да влизам въобще.Стана ми интересно и реших да се включа.Това е всичко.Няма никаква конспирация за пробутване на глупави стойки или ДМЦ материали.
    Линковете съдържат само снимки,а не цени или оферти.Мисля, участващите в темата са достатъчно разумни да си направят сметката и да разберат кога някой им пробутва реклами.

    Знаеш ли,донякъде те разбирам.Появява се някакъв непознат изтърсва весело 3-4 линка и толкова.Да, рядко участвам,но смея да твърдя,че в никой от постовете ми няма да откриеш явна или скрита реклама.
    Остани със здраве.Честно казано ми омръзна да се оправдавам като ученичка.
    Никой не съм пренебрегнала.Рядко участвам тук,но вместо нормално отношение(явно за приятелско и дума не може да става) получавам враждебно такова.
    Или търсите с някой да се заядете или наистина не схващате ,че “само 80 долара„ е иронично казано.
    Знаеш ли доста честен и разбран човек съм,но взе да ми писва.Пренебрегвала съм някой,рекламирала съм.Нещо друго да ви пречи или не одобрявате?
    Стана ми много обидно и мисля да не влизам повече в темата.Надявам се наранените ви чувства и достойнства да се успокоят от перспективата да не пиша повече тук.
    Останете си със здраве.

  11. #71

    Подразбиране

    Според мен прекалихте,нищо лошо не е казало момичето...и да добавя и аз на мен ми беше интересно колко би струвала една такава стойка,защото при мен няма кой да е направи и ако държа да си е купя бих искала да знам цената...

    папальона

  12. #72

    Подразбиране

    И аз, ама 80 долара... Ще си остана само с гергефа

  13. #73

    Подразбиране

    Реклама:
    Мъжа ми може да се съгласи на такъв кът, само ако ни носи по някой лев в къщи, а не като за хоби....

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •