Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24
  1. #16

    Подразбиране



    Съвсем като истински, а рожденникът едвам си удържа рецете.

  2. #17

    Подразбиране

    Хапчице, страхотна е тортата Ама как си я докарала и на цвят -браво! Изглежда направо професионално! С какво покритие я направи и как я оцвети

    А рожденника е меко казано шокиран!
    Щастието,това е резултатът от усилието да направим другите щастливи!

  3. #18

    Подразбиране

    Наталина, благодаря за похвалата.
    Колегите ми също я хвалиха мното, но аз имам някои забележки към резултата.

    Използвах рула на "Роял кейк", които напълних с парфе по моята рецепта за ягодово парфе (оная с Танг-а). Глазурата е от маршмелоуз. Много ми помогна линка, който ти ми пусна, само че реших да си спестя пресяването на пудрата захар и много сгреших. Имаше миниатюрни бучици, които придадоха на "кожата" малки несъвършенства - като че мацката е с леко проблемна кожа. Сгреших и в това, че не намазах тортата с някакъв конфитюр, за да залепне глазурата. В резултат от това, следкато преседя малко, краишата й се надигнаха и се оголи в основата с около 0,5 см. Затова се наложида добавя розовата пандела.

    Можеше и розите да са по-красиви, но това ми е първият опит и смятам да ги усъвършенствам.

    Не съм оцветявала глазурата за "кожата" - използвах едни маршмелоуз, които са комбинация от бяло и бледо кафяво. Катосе разтопиха, докараха този цвят. А розите са от друг вид маршмелоуз, които пък са естествено розови. Боя за сладки сложих в панделата (сега ръцете ми са като на къносана туркитя), а какао в ареолите. Самите ареоли са направени от кръгчета, ПОД които сложих зърната, за да не изпадат - стана и по-естествено, според мен.

  4. #19

    Подразбиране

    Хапчице,тортата е великолепна!

  5. #20

    Подразбиране

    Браво,страхотна е!
    А рожденика още дьлго ще му е крьстосан погледа.

  6. #21

    Подразбиране

    Аз мя,а да казвам колко е хубава тортата, те очите и ръката на рожденика говорят красноречиво.

  7. #22

    Подразбиране

    Уау Страхотна торта Аплодисменти

  8. #23

    Подразбиране

    Поздрави и аплодисменти
    Хапчице, справила си се невероятно!
    Твоите колеги и рожденника дълго ще си спомнят тази забележителна торта.

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Леле sladka hapka, направо ме изуми. Много добър ефект си постигнала.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •