Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 113

Тема: Decor

  1. #16

    Подразбиране

    Завършен рано тази сутрин по първи петли

  2. #17

  3. #18

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Пролетта от мънистените сезони, подарък от Гинева и Оля за рожденния ми ден, готова.

  6. #21

  7. #22

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    И последният сезон е готов

  10. #25

    Подразбиране

    Девойките са напълно завършени и искам да ви кажа, че много им се радвам. И още веднъж благодарности на Гинева и Оля за прекрасния подарък, който ми направиха.

    Рамките са в златист сатен , ама защо така безлични стоят на снимките идея си нямам. Еми момичета, представете си ги.

  11. #26

    Подразбиране

    През последните две години направих няколко неща за подарък на любимия и ето, че дойде моментът да ви ги покажа.


  12. #27

    Подразбиране

    Първите два, предполагам са известни на всички, и колкото и да са травиални аз много ги харесвам. Уших ги 1:1 така, че тези миниатюрки станаха с размер 5х5 см.


    Редактирано от decor : 09.07.2014 в 05:51.

  13. #28

    Подразбиране

    Рамките на тези двата любимият сам си ги скова и беше много горд със себе си. Показа ми ги по Скайпа и те бяха тема за разговор в продължение на дни. Когато дойдох тук и ги видях за малко не припаднах, сигурно забелязвате, че Света Светлана малко е клюмнала на една страна горката, а от другата се вижда част от панамата. Четейки ужасът в очите ми, ми беше обяснено, че така рамкирана Света Светлана по-етно и естествено си изглеждала.

    Редактирано от decor : 23.06.2014 в 08:04.

  14. #29

    Thumbs up

    Любимия явно много те слушка сътворила си му уникални неща а за шаха нямам думи

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Фантастични са всичките, но шаха....за него съм без думи.А ти и в Америката ли твориш????
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •