Страница 12 от 31 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 465
  1. #166

    Подразбиране

    Исус е просто страхотен. Благодаря от сърце!!!

  2. #167

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vi_spassov
    Исус е просто страхотен. Благодаря от сърце!!!
    Извинявам се много, че така те разочаровах.
    Искам да се извиня и на всички, но схемата не е пълна.
    Отново проверих в сайта, но за съжаление не съм я пропуснала аз, а просто така е дадена, съжалявам много.
    Ако някой я има или я е срещал някъде нека да сподели, защото гоблена наистина е прекрасен.

  3. #168

    Подразбиране

    аз я имам цялата.Всъщност току що го разбрах,правейки страница за Eder Kits.Схемата е на тази испанска фирма.Ако някой я иска спешно бих могла да я пратя

  4. #169

    Подразбиране

    Моля те, прати ми я на juna@gbg.bg
    Предварително ти благодаря!

  5. #170

  6. #171

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Astrelaan
    аз я имам цялата.Всъщност току що го разбрах,правейки страница за Eder Kits.Схемата е на тази испанска фирма.Ако някой я иска спешно бих могла да я пратя
    Ако не я иска спешно, корегирайте съобщинието като добавите липсващата долна част.

  7. #172

  8. #173

    Подразбиране

    и как да я добави?Това се линкове.Който може да изчака някой и друг ден ще намери пълната схема в gobleni.info.bg

  9. #174

    Подразбиране

    Astrelaan,
    Има програми за качване на картинки ....... дава линк .....може да направи това в старото съобщение ..... изтрива дублиращата се част ..... елементарно.

  10. #175

    Подразбиране

    странно как загубата на чуждо време на вас ви се струва елементарноБамби получи схемата и само ,ако има време и знания ,а и програмата за качване на картинки,както я наричате,би закачила някъде липстващата част.И не разбирам кой е проблема след като казах ,че ще я пратя на всеки който я иска.
    Мисля си,може би даването ви на имейл всъщност представлява проблем?

  11. #176

    Подразбиране

    Astrelaan,благодаря ти много!
    Време имам, но знанията нещо не ми достигат и наистина незнам как да я сложа липсващата част.

  12. #177

  13. #178

  14. #179

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    http://gobleni.info.bg/EDER%20KITS/R...religiozni.htm
    я опитай от тук.После ще се опитам да разбера коя е причината да не се отваря архива

Страница 12 от 31 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •