Страница 13 от 31 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 465
  1. #181

    Подразбиране

    Astrelaan благодаря от сърце. Аз нямах никакъв проблем при първия линк, който си дала. Архива си е наред.

  2. #182

  3. #183

  4. #184

  5. #185

  6. #186

  7. #187

    Подразбиране

    Здравейте всички! Боже, докато разгледам целия форум направо ми се зави свят. Има страхотни гоблени, за което много се радвам. Ако на някой му е възможно да ми изпрати схемата и легендата на" Арабско момиче" , че тази в руския сайт е просто ужасна, ще съм му много благодарна! Адресът ми е :m_benkova@abv.bg

  8. #188

  9. #189

    Подразбиране вн

    Бамби гоблена със сърничката и катеричката,ми допадна и го изтеглих.След толкова време ровене в гоблени,покрай мен се запали и дъщеря ми, и ми постави задача да и смъкна малко гоблени подходящи за нея, и аз изпълнявам

  10. #190

    Подразбиране

    Totewa, радвам се, че съм била полезна.


    http://www.xinyueszx.com/bbs/viewfile.asp?ID=642631
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #191

    Подразбиране lk

    Бамби,и този гоблен с жирафа е хубав,но аз не се оправям в китайските сайтове и за съжаление няма да мога да го изтегля

  12. #192

    Подразбиране

    Като натиснеш върху линка не ти ли се отваря прозорче да започнеш свалянето? :?
    Схемата е в pdf формат и въобще не знам аз как да ти я пратя.

  13. #193

    Подразбиране мв

    Когато натисна линка май че ми иска регистрация или нещо такова и нищо не се получава.Ако го имаш изтеглен ми го изпрати по емайла като файлове,ако пък го нямаш,ще пием по една студена вода и здраве да е

  14. #194

  15. #195

    Подразбиране мвн

    Реклама:
    Благодаря,получих файла и го изтеглих.Всичко е окей,а дъщеря ми е супер щастлива

Страница 13 от 31 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •