Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28

Hybrid View

  1. #1

    Smile плетене на 1 кука

    Здравейте!Бих искала да се науча да плета на една кука лошото е че няма кои да ми покаже .Ако някои може да ми помогне със съвет или някое лесно моделче за начинаещи с някакво пояснение към него и кои номер кука и конци да си купя ще съм много благодарна.

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    И аз много искам да се науча. Баба ми едно време се беше захванала да ме учи, ама всичко съм забравила, отдовна беше.. Мисля и аз да пробвам с този наръчник.. само дано да се справя с руския..

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета, излязла е книга за плетене на една кука, от поредицата for dummies . Струва 19 лева.

  5. #5

    Подразбиране

    къде мога да закупя тази книги

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Аз я купих от книжарница, книгата излезе на скоро.

  8. #8

    Подразбиране

    само в големите книжарници ли я има тази книга?определено ще си я купя,защото сега схемите са ми все едно гледам китайски йероглифи

  9. #9

    Подразбиране

    Амиииии, аз съм от Варна и си я купих от Publik. Но предполагам, че във всяка книжарница би трябвало да я има. Надявам се, че ще я намериш. И всеки, който я иска.

  10. #10

  11. #11

    Smile курс за плетене на 1 кука

    Привет! В София започва курс за плетене на 1 кука. За повече информация тук:http://forum.letia6tata-krava.com/vi...c.php?f=2&t=75 няма предварително записване...няма предварително плащане и само 3 занятия.
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  12. #12

    Подразбиране

    atinqnka много ти благодаря за това,че си споделила книгата с нас.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз съм от малък град ,но си я поръчах по интренет в събота и днес пристигна .

    Благодаря на Диана Иванова за споделения адрес за поръчка на книгата.

  14. #14

    Подразбиране

    В youtube има клипчета на които показват как се плете.
    Аз от там се научих.

  15. #15

    Подразбиране

    Започнал ли е някой да се учи от книгата, за която говорите? Добре ли е обяснено, заслужава ли си?
    Не съм пожелала, не съм го направила.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •