Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 28 от 28
  1. #16

    Подразбиране

    аз лично ще почвам да се уча от една кака в ютубето потребителското и име е Bethintx1 а видеото за начинаещи почва винаги с "Back to Basics Crochet: еди какво си " Ако разбираш енглиш ще ти стане много по ясно от книгите
    Аз имам една книга "Ръкоделието Лесно и приятно "
    от там повече от синджир не разбрах....

  2. #17

    Подразбиране

    Не знам дали е тук мястото , но искам да намеря майсторка на 1 кука, която да може да направи нещо по снимка... Аз не го владея това изкуство, за съжаление
    Ще съм благодарна, ако някой се отзове на лични!

  3. #18

  4. #19

  5. #20

  6. #21

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    може ли някой да ми каже как се чете "Sl st"
    Sleep stitch - или спяща!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радея Виж мнение
    Започнал ли е някой да се учи от книгата, за която говорите? Добре ли е обяснено, заслужава ли си?
    Да. Книгата е страхотна. Прочетох я буквално на един дъх. Много добре е поднесено. Обясненията са лесно разбираеми. Препоръчвам я . За начинаещи е много добра.

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    може ли някой да ми помогне, не знам как да сменя един цвят с друг, т.е. плета с един и искам да сменя с друг?
    връзва ли се, какво се прави ?

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tazzzz Виж мнение
    може ли някой да ми помогне, не знам как да сменя един цвят с друг, т.е. плета с един и искам да сменя с друг?
    връзва ли се, какво се прави ?
    Не не се връзва,а се прави като започваш отначало си правиш бримката,и започваш с новия цвят,а стария просто го скриваш отзад.Това е.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте Някой може ли да ми обясни как се плете това и по точно какви са тези точки между пълнежите и как се правят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Реклама:
    Точките това е така нареченото синджирче.,колкото точки, толкова синджирчета и прикрепвате към предишния ред с нисък пълнеж.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •