Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Мъниста Mill Hill

    Въпросът ми е към работещите с мъниста: Откъде ги купувате? Харесала съм една бродерия, в която има и малко мъниста Mill Hill и сега се чудя...
    Има ги в чужди онлайн магазини, но могат ли да се купят и от България? Освен това там, където ги видях, са в опаковки по около 500 броя, което ми идва в повече.

  2. #2

    Подразбиране

    Аз съм купувала от http://www.sewandso.co.uk/cat11.html, но наистина са доста в пакетче. В сравнение с "синците" по нашите магазини качеството им е несравнимо, абсолтно еднакви са по размер и не се налага да подбираш размера с часове.
    Ние тук в "кокошарника" се събираме и от време на време пазаруваме съвместно от там. Едно пакетче излиза около 3-4, макс. 5 лв, зависи от размера и курса на лирата. Но моето мнение е че си струва!!!

    Сега обаче ми хрумна нещо Всеки който си е купувал такива мъниста и има в наличност, но не му трябват може да сподели тук, или на когото му трябват да поиска. Те си имат номера. Обикновено, който иска да шие точно с тези мъниста е по точен ключ на схема и знае номера. Така може да си обменяме малки количества.

    Аз имам два вида - малки са, но такива ми трябваха за едно бискорню, два вида златисто, номерата мога да напиша малко по-късно.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря, Ducky. И аз гледах в този сайт. В крайна сметка, май ще пазарувам от там мънистата, като му дойде времето.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте. Търся мъниста Mill Hill с номера 02010, 02017, 03021, 03047, 18826, 40252, 42014, 60168. Ако някой има останали ще се радвам да ги закупя.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •