Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 59
  1. #16

    Подразбиране

    Ето, пак съм изхвърлена от тази тема. Отдолу пише: Наблюдавайте тази тема за отговори

  2. #17

    Подразбиране

    Вие за колко теми сте се абонирали да получавате известие? :?

  3. #18

    Подразбиране

    Не съм ги брояла точно, но където съм писала, т.е. имам мненние ме абонира автоматично.

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djina59
    Цитат Първоначално написано от Lyubka
    Честно казано незнам каква може да е причината, аз затова и питам.
    Например маркирала съм да наблюдавам темите Пейзажи, Цветя и още нещо, Заявки за месец .... (и доста дръги) и може би не съм влизала една седмица във форума. Вчера влизам, защото се учидих, че за цяла седмица няма нищо по темите които следа. И изненада.... Има доста мнения, които не съм прочела. Погледнах отдолу и разбрах, че не дефакто неследя темата.
    Преди време аз създадох тема "На кой гоблен сте се учили?". Няколко пъти вече забелязвам, че съм "изхвърлена" от темата (мисля, че два пъти ми се случи), т.е. че не я следя.
    Хайде, когато ми се случи първия път си помислих, че аз по някаква причина съм се изключила и съм забравила. Но вчера, просто беше върха...
    Този проблем е и при мен включително за съжаление!!!!!!!!
    Не е само при вас и при мен го има. Като не вляза няколко дни и спирам да получавам съобщения в ел. поща.

  5. #20

    Подразбиране

    Здравейте отново,
    Потърсих информация за това как работи системата за известяване на този форум, но не намерих. Явно е написан, така че автоматично да прекратява абонаментите след определено време.

    Лека вечер

  6. #21

    Подразбиране <Въпроси и отговори~Въпрос към модераторите

    Извинете ме но от сутринта се опитвам да си кача АВАТАР от компютъра,защото исках да га сменя-не става .Пише че е обновен а като вляза в форума влизам без аватар.От аватарите в галерията става а от моят комп. не.В мен ли е проблема Моля

  7. #22

    Подразбиране Нещо не е наред!

    Доста време бях ангажирана и не съм влизала във форума.Днес доста време се "разкарвах" и него,но не отварям/не виждам/нито една картинка от нито една тема!Дали пак аз нещо обърках или има проблем?Толкова исках да разгледам темата за цветята,за заявките за м.април,но само номерата на снимките,а самите снимки къде са?
    Моето хоби и страст - моите гоблени
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=2567

  8. #23

    Подразбиране ЗАЩО НЕ МОГА?

    ЗАЩО НЯМАМ ПРАВО ДА ДАВАМ ЗАЯВКА ЗА БЕЗПЛАТНИ СХЕМИ ЗА МЕСЕЦ МАЙ
    katya ivanova

  9. #24

    Подразбиране

    katya, темата за месец Май не е заключена
    можете да пишете свободно в нея.

  10. #25

    Подразбиране

    и аз да попитам има прикачени картинки които са със червено Х защо не мога да ги отварям при мен ли е проблема

  11. #26

    Подразбиране отсъствам

    Ще отсъствам от 25.06 до 02.09.2006г
    няма да влизам в интернет .
    това има ли значение
    katya ivanova

  12. #27

    Подразбиране

    katya, профила ви ще продължи да съществува
    независимо, че няма да можете да влизате във форума за
    определен период от време.

  13. #28

    Подразбиране въпроси

    Ще задам и аз въпроси.Защо не мога да качвам емотиконки в съобщенията си?Когато кликна върху някоя, спират да се движат,но не излиза нито еквивалентен надпис ,нито в съобщението се вижда.Защо не мога да пиша съобщения чрез Музилата.Влизам само чрез Експлоръра.Помогнете ми ,моля.Предворително благодаря.

  14. #29
    doni
    Guest

    Подразбиране

    Искам да попитам модераторите как да си оправя снимките, които искам да си сложа в личната галерия, защото вече на два пъти опитвам, но не успявам.
    До тях пише редакция - намалила съм им размерите, но все нещо не се получава - сигурно аз бъркам някъде и моля за помощ.
    Благодаря Ви предварително.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    doni, кое е потребителско ви име за галериите?
    (паролата не ми е нужна)

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •