Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 150
  1. #91

    Подразбиране

    Пейзажа е супер,а новото ти начинание е много свежо и красиво.Поздравления за труда който полагаш
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  2. #92

    Подразбиране

    Поздравления, много красива картина на Афремов. Специално тази много ми харесва и известно време я оглеждах но после се отказах. Наистина много ми харесват неговите картини но се притеснявам като гоблен какво ще излезе. Колко цвята е оригинала, ти намаля ли ги. Показвай по често, с интерес ще следя етапите ти
    v_g_g@mail.bg

  3. #93

    Подразбиране

    Чудесно се получава!Дори ущитото от теб повече ми харесва!И аз ще следя с интерес!

  4. #94

    Подразбиране

    Ето продължението, много се вълнувам, нали ми е първа самостоятелна разработка!Не се сърдете, но ще показвам по-често етапи и се надявам на вашите мнения.Шия го на Аида 14, с кръстчета, 40 цвята, на в процеса на работа може и да сменя някой цвят.

  5. #95

    Подразбиране

    Ама как да ти се сърдим като показваш такива красоти,в никакъв случай.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  6. #96

    Подразбиране

    Вярно , как да ти се сърдим. Ние се радваме на обещанието ти и ще следим дали го изпълняваш . Много красиво се получава
    v_g_g@mail.bg

  7. #97

  8. #98

    Подразбиране

    Напредваш! А с колко нишки шиеш ?

  9. #99

    Подразбиране

    Много красиво новото ти начинаниеЩе следя с голям интерес как се получава

  10. #100

    Подразбиране

    Mi6o, шия с две нишки, на кръстче. Доволна съм, няма просвет от панамата дори и на най-тъмните цветове.
    Благодаря на всички, надникнали тук

  11. #101

    Подразбиране

    Седмичен отчет - преборих се с небето между кипарисите.
    Не е голям напредъка, но се стараех да елиминирам единичните бодове.Старая се да записвам всяка операция относно смяна на цветове и др., за да мога да дообработя схемата.

  12. #102

    Подразбиране

    Ето и новият етап Покрай кледната игра малко изостанах със слънчогледите, но сега наваксвам. Много ми е слънчево като го шия, с нетърпение чакам да се оформят шарените ми къщички.

  13. #103

    Подразбиране

    Уникално е това ,което работиш в момента!Как съм те изтървала .....Много е красиво!

  14. #104

    Подразбиране

    Става много красиво
    v_g_g@mail.bg

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Eeee,много ми харесва
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

Страница 7 от 10 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •