Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 150
  1. #106

    Подразбиране

    Чудесно се получава,още малко и е готов!

  2. #107

    Подразбиране

    Прекрасно се получава

  3. #108

    Подразбиране

    Благодаря на всички, че надниквате в страничката ми, страхотен стимул сте

  4. #109

    Подразбиране

    Страхотни стават слънчогледите! Това е една от най-любимите ми картини на Афремов и чакам с нетърпение да го завършиш!

  5. #110

    Подразбиране

    Олеле, каква красота съм изпуснала тук Поздравления за куража да го преработиш и започнеш. Резултатът е впечатляващ

  6. #111

    Подразбиране

    Я да ви покажа моята прелестна шаренийка - в студените и мъгливи дни ми действа доста топло и стимулиращо

  7. #112

    Подразбиране

    Идеална е! Стопля те като я гледаш!

  8. #113

    Подразбиране

    Той почти готов! Невероятна красота.

  9. #114

    Подразбиране

    Всичко, което видях в твоята темичка е прекрасно! Иконите и пейзажа са страхотни!
    Много сполучливо ти се получава и последния гоблен, който ти си сътворила с програмата, май скоро ще видим и крайния резултат, бързичко ги шиеш твоите проекти Свежи цветове и носи много настроение!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #115

    Подразбиране

    Разкош!!!Давай,още малко и е готов!

  11. #116

    Lightbulb

    Здравейте мили мои приятели, показвам последния етап за тази година Очакавайте в началото на 2012г. оформената картинка в рамка и започвам веднага новата си разработка - икона на Св.Тиодор Тирон. Правя я по снимка от рисувана икона в манастира в Правец - не можах да открия в нета подходяща схема, а обещах на игумена на манастира да направя икона за храмовия празник. Стискайте ми палци! В първите дни на новата година ще ви покажа какво трябва да се получи. На всички пожелавам весело посрещане на Новата 2012 година! Здраве, радостни мигове и нови придобивки! Наздраве!

  12. #117

    Подразбиране

    Поздравления, много е красиво. На Афремов картините са много ярки, много топли и красиви но и твоя гоблен не им отстъпва
    v_g_g@mail.bg

  13. #118

    Подразбиране

    Страхотен гоблен! Много слънчев и топъл. Толкова ме заплени, че вече съм го включила в плановете си.

  14. #119

    Подразбиране

    Много настроение, много топлина и положителни емоции. Прекрасен гоблен!!!

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Много е красив този гоблен- с уникални, топли цветове.
    Това с иконата е прекрасно-стискам ти палци да успееш да реализираш плановете си!

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •