Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 150

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Прекрасно се получава

  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря на всички, че надниквате в страничката ми, страхотен стимул сте

  3. #3

    Подразбиране

    Страхотни стават слънчогледите! Това е една от най-любимите ми картини на Афремов и чакам с нетърпение да го завършиш!

  4. #4

    Подразбиране

    Олеле, каква красота съм изпуснала тук Поздравления за куража да го преработиш и започнеш. Резултатът е впечатляващ

  5. #5

    Подразбиране

    Много е красив този гоблен- с уникални, топли цветове.
    Това с иконата е прекрасно-стискам ти палци да успееш да реализираш плановете си!

  6. #6

    Подразбиране

    Я да ви покажа моята прелестна шаренийка - в студените и мъгливи дни ми действа доста топло и стимулиращо

  7. #7

    Подразбиране

    Идеална е! Стопля те като я гледаш!

  8. #8

    Подразбиране

    Той почти готов! Невероятна красота.

  9. #9

    Подразбиране

    Всичко, което видях в твоята темичка е прекрасно! Иконите и пейзажа са страхотни!
    Много сполучливо ти се получава и последния гоблен, който ти си сътворила с програмата, май скоро ще видим и крайния резултат, бързичко ги шиеш твоите проекти Свежи цветове и носи много настроение!
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Разкош!!!Давай,още малко и е готов!

  11. #11

    Lightbulb

    Здравейте мили мои приятели, показвам последния етап за тази година Очакавайте в началото на 2012г. оформената картинка в рамка и започвам веднага новата си разработка - икона на Св.Тиодор Тирон. Правя я по снимка от рисувана икона в манастира в Правец - не можах да открия в нета подходяща схема, а обещах на игумена на манастира да направя икона за храмовия празник. Стискайте ми палци! В първите дни на новата година ще ви покажа какво трябва да се получи. На всички пожелавам весело посрещане на Новата 2012 година! Здраве, радостни мигове и нови придобивки! Наздраве!

  12. #12

    Подразбиране

    Поздравления, много е красиво. На Афремов картините са много ярки, много топли и красиви но и твоя гоблен не им отстъпва
    v_g_g@mail.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Страхотен гоблен! Много слънчев и топъл. Толкова ме заплени, че вече съм го включила в плановете си.

  14. #14

    Подразбиране

    Много настроение, много топлина и положителни емоции. Прекрасен гоблен!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Честита Нова година на всички! Както ви обещах ви показвам новото си начинание - ще се опитам да направя икона на св.Теодор Тирон за подарък на манастира, носещ името на светеца. Ето това е рисуваната икона в манастира и по снимка се опитвам да я избродирам. Показвам ви първия етап, то няма още нищо от самата икона, само бордюра, но и той доста ме озори (бордюра не е 100% мое творение - просто използвам част от бордюра на друга икона и го напасвам към моите размери) За съжаление още не знам как да прикача снимка от самата програма,за да видите какво съм разработила. (ще трябва да попрочета още доста кое как се прави, пък време няма , но ще показвам по често етапи) Стискайте ми палци, че се хвърлих в дълбокото и е доста далече брега!

Страница 8 от 10 ПърваПърва ... 678910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •