Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 150
  1. #121

    Подразбиране

    Честита Нова година на всички! Както ви обещах ви показвам новото си начинание - ще се опитам да направя икона на св.Теодор Тирон за подарък на манастира, носещ името на светеца. Ето това е рисуваната икона в манастира и по снимка се опитвам да я избродирам. Показвам ви първия етап, то няма още нищо от самата икона, само бордюра, но и той доста ме озори (бордюра не е 100% мое творение - просто използвам част от бордюра на друга икона и го напасвам към моите размери) За съжаление още не знам как да прикача снимка от самата програма,за да видите какво съм разработила. (ще трябва да попрочета още доста кое как се прави, пък време няма , но ще показвам по често етапи) Стискайте ми палци, че се хвърлих в дълбокото и е доста далече брега!

  2. #122

    Подразбиране

    Началото е многообещаващо, ще стане прекрасна икона! А и затова,че влагаш творчество ще бъдеш още по-доволна от крайния резултатНаистина, поздравления, ще следя с интерес процеса.

  3. #123

    Подразбиране

    Много интересно начинание с много благородна цел , ще следя с интерес етапите ти

  4. #124

    Подразбиране

    Успех в новото начинание!

  5. #125

  6. #126

    Подразбиране

    Добра вечер на всички, ето докъде съм стигнала до днес , за пръв път шия първо лицето на иконата, но си мислех ,че ако съм успяла да предам лицето ще ми е по-лесно нататък. Доста се затруднявам с дрехата, а и на рисуваната икона има една избеляла ивица по цялото протежение. (а бе то хич не било лесно да се прави гоблен! Браво на можещите!!!)Досега съм шила само по готови схеми и то от доказани майстори. Скромно се надявам да да успея с това начинание.

  7. #127

    Подразбиране

    Най-трудното си го ушила вече!Ще се справиш отлично!Много бързо напредваш!

  8. #128

    Подразбиране

    Труден гоблен си започнала, успех, много е красиво до тук
    v_g_g@mail.bg

  9. #129

    Подразбиране

    Незнам какво да кажа-останах без думи.Невроятен гоблен и много ценен подарък!!!Справила си се блестящо според мен с разработването на схематауспех

  10. #130

    Подразбиране

    След десетдневна борба с цветовете и картинката се получава това , дано да ви наподобява на оригинала. ето това е! Наистина е много трудно за човек, начинаещ с програмата РМ да се оправи, но явно имам в повече инат и се надявам да се преборя и то в срок!

  11. #131

    Подразбиране

    Привет на всички, ето го и поредното преместване на гергефа Преборих се с ризницата, сега ще боря щит и мантия. До тук не ми харесва много мантията около кръста как е станало и май ще има порене.

  12. #132

    Подразбиране

    страхотно се получава.а да те попитам златния конец на 1 или 2 нишки го шиеш?

  13. #133

    Подразбиране

    Поздравявам те за иконата и затова ,че ще я подаряваш на манастира.Става много хубава.Ще засрамиш някои родни дизайнери.
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamani Виж мнение
    Поздравявам те за иконата и затова ,че ще я подаряваш на манастира.Става много хубава.Ще засрамиш някои родни дизайнери.
    Подкрепям изказването с две ръце!
    Нека иконата пази теб и семейството ти!
    Редактирано от malcheva1984 : 23.01.2012 в 09:09.
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Досега се получава страхотно. И доста бързо напредваш. Личи си, че шиеш с голямо желание.

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •