Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 150
  1. #31

    Подразбиране

    Последно включване за днес - първите бодове: на единия с кръстчета, на другия с гобленов бод - така за разнообразие.

  2. #32

    Подразбиране

    Много бързо си се справила с Христос Вседържител, но не е за чудене щом котаран помага. Успех със следващите.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране отчет за първите седем дни

    Това успях да свърша първата седмица. За сега карам и двата, но май повече наблягам на иконата. Лошото е, че шия предимно след работа и късно вечер и с черната панама е трудно, но с напредването на деня дано остане време и за магнолиите.

  4. #34

    Подразбиране

    Чудесно начало няма да се усетим и щи ги покажеш готови

  5. #35

    Подразбиране

    Ето новият етап - това успях да свърша по празниците:

  6. #36

    Подразбиране

    Много красиво а за темпото нямам думи

  7. #37

    Подразбиране

    Олеее, колко време не съм ви показвала етап , сега съм дотук. . Бях малко в отпуск и уж гоблена беше с мен, но се занимавах предимно с "агрофитнес". А преди три дни се спомина "помощникът" ми, котаракът Чочко . Сега си имам нов помощник, но той все още гледа само към паничката с храна и към конците с голям интерес Дано по-бързо се научи да "помага"

  8. #38

    Подразбиране

    Иконата е прекрасна, както винаги показваш стил! А пък за помощникът - много е готин, много мило изглежда!

  9. #39

    Подразбиране

    Много красива икона , става прекрасно . Помощникът ти е много сладък
    v_g_g@mail.bg

  10. #40

    Подразбиране

    Ето ни и нас, в процес на шиене. Котарачето бързо се учи как да ми помага

  11. #41

    Подразбиране

    С такъв помощник скоро ще показваш и нов етап!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #42

    Подразбиране

    Привет на всички в този горещ, летен ден! Поздравявам всички, които са на морето сега, а такива като мен - далече от брега - шият море. Не съм показвала скоро етап, защото и аз се разболях от общата ни болест - да шия два, че и три гоблена наведнъж. Пък и много исках да поработя на новия стан. Така че иконата е малко "в почивка", ето докъде я докарах - . Сега се захванах е един морски пейзаж (ама трудееен - с много единични бодове - китайска му работа!), запалих се като видях че една наша съфорумка d0nka, че го е започнала. Ето резултата от 15 дни работа - още не личи много, но трябва да стане ето това. Стискайте ми палци! Ще имам нужда от подкрепа, а ако Донка шие нейния, дано покаже и тя етап.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от ovne : 20.07.2011 в 16:09.

  13. #43

    Подразбиране

    Иконата се получава прекрасно, а пейзажа също е много красив, все някога ще стане.Успех!

  14. #44

    Подразбиране

    Явно котан помага, защото напредваш и с двата


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ovne,пожелавам ти успех с морския пейзаж, има наистина много единични бодчета и е доста пипкаво. Моя в момента е на трупчета и преди есента едва ли ще почна да го шия, разглезих се с тая Аида и сега хич не ми спори да шия на обикновената разграфена българска панама, иначе досега бях го привършила. На теб ти пожелавам повече упоритост и да знаеш, че си заслужава.

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •