Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Хомячьа норка

    Момичета,някой има ли регострация тук?

    http://homyak.boltun.su/viewtopic.php?id=54

    И какво ви е мнението за сайта? Заслужава ли си регистрацията?Свободно ли се общува или ти искат някакъв брой мнения и схеми,за да получиш някакъв по-голям достъп?

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Аз имам регистрация.Наистина е нужно да се докажеш,за да те допуснат до безплатните схеми.Не си спомням вече какво се изискваше,но аз съм със статус"проверени".

  3. #3

    Подразбиране

    tdm13, линка,който си посочила е за стария форум. Той вече е на този адрес: http://losk.moy.su/forum/ Аз имам регистрация, но мисля, че трябваше да имаш определен брой постове, за да имаш достъп. Аз също съм в "проверени", като заварено положение от стария сайт. Иначе е интересен . Има много игри и всеки месец има конкурси, в някои от които съм участвала.

  4. #4

    Подразбиране

    Ние си се знаем,Вени!Аз имам виртуално бронзово медалче в играта с пейзажите,а ти май в семплерите Да не казвам с кривулките какво чудо беше.Моите вече ги подарих

  5. #5

    Подразбиране

    ОК!Благодаря ви,момичета за информацията!
    Ако видите познатите буквички "tdm",значи е моя милост!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    tonie 13

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •