Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране моите етапи

    като много от вас и аз реших да се престраша и да покажа до къде съм стигнала с моята "Сиси".малко бавно напредвам,но пък в крайна сметка за никъде не бързам. извинявам се за лошото качество на снимката с камерата по-добро не може да се направи.

  2. #2

    Подразбиране

    а ето го и моето "Момиче с шапка"

  3. #3

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с нещо,което завърших снощи.Надявам се да ви хареса.

  4. #4

    Подразбиране

    още нещо от мен.този път малко по-скромно



  5. #5

    Подразбиране

    Да отбележа моето завръщане с нещо,което започнах снощи.




    Извинявам се за качеството на снимката,но с камерата не стават много хубави.

  6. #6

    Подразбиране

    Използвам случая да покажа до къде съм стигнала с делфинчето,а и да попитам един въпрос по-опитните от вас.Тъмно синьото ми прозира много.Според вас ако добавя още една нишка и го направя с три нишки дали ще стане по-грубо от останалото или ще стане по-добре.Питам,защото не ми харесва много така. Ето го и етапчето.

  7. #7

    Подразбиране

    Веси, делфинчето е много сладко. По принцип след като го изпереш би трябвало да се свие малко и да не прозира, макар че аз от снимката не виждам да прозира. Ако направиш само тъмния цвят с 3 нишки ми се струва, че няма да се получи хубаво, защото ще си личи. А не зная, ако цялото гобленче го направиш с 3 ката конец дали няма да стане грубо. Това е моето мнение.

  8. #8

    Подразбиране

    благодаря ти.в такъв случай като го изпера ще видя как ще стане и тогава пак ще умувам.

  9. #9

    Подразбиране

    Много сладурско делфинче! Не се притеснявай от прозирането, след като го изпереш ще се оправи. Успех!

  10. #10

    Подразбиране

    А със Сиси какво става?!

  11. #11

    Подразбиране

    Още топло-топло завършено денфинчето.Нямам търпение да ви го покажа.

  12. #12

    Подразбиране

    Току-що завършен и нямам търпение да ви го покажа.

  13. #13

    Подразбиране

    Поредното мъниче завършено късно снощи.

  14. #14

    Подразбиране

    мисля,че Сиси доста си почина вече и за сега съм я захванала отново. Показвам ви един малък напредък.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Напредъкът е голям! Дано този път успееш да я завършиш!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •