Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 155
  1. #1

    Подразбиране Моите странички-pepikv

    Здравейте на всички,които обичат да даряват красота на себе си и на околните!
    Най-накрая и аз се престраших да се покажа пред вас.С шиене на гоблени ме запали майка ми още като дете.От тогава са ми тези три гобленчета,които може би са до болка познати на много от вас.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pepikv : 31.03.2011 в 22:48.

  2. #2

    Подразбиране

    Първото ми голямо предизвикателство беше с Пътят към църквата.Започнах го след като завърших Университета и от тогава вече не съм спирала да шия.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Ето и следващите гоблени по реда на тяхното ушиване.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Мислех си,че няма да мога да се разделя с някой гоблен,който съм ушила,но реших да направя подарък на моята кума за един Великден.Уших и Йерусалимската икона. Това беше първият гоблен,който подарих и признавам си не ми беше лесно,но поне бях доволна ,че страшно се хареса.Снимката не е много ясна,за което се извинявам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Вече ми беше по-лесно със следващите подаръци-дори търсих поводи,за да подаря нещо на някого-Света Анна за сестра ми Ани,детски гобленчета за племенниците ми,Кошничка с плодове.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Когато открих този форум,вече съвсем се пристрастих.Исках да ушия всичко.Започнах сама да тегля схеми,да събирам конци.Така направих един от любимите си гоблени на Леврон-Алпийска къща.Пълен е с единични бодове и е с повече от 50 цвята.Доста ме умори,но си заслужаваше!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pepikv : 31.03.2011 в 23:39.

  7. #7

    Подразбиране

    И този с лилиите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Подразбиране

    Когато разгледах новите фирми производители,за които не бях чувала-реших да ги уважа.Уших кончетата на Вервако и на Дименшънс.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pepikv : 31.03.2011 в 22:35.

  9. #9

    Подразбиране

    А ето и един пролетен букет,ушит още миналата пролет,но все още си чака рамка.Поисках схемата от една съфорумка,без да я познавам.Тя беше много отзивчива.Сприятелихме се,контактувахме в скайпа и аз чак след месеци разбрах,че се занимава с гоблени професионално.Сега тя е човекът,от когото пазарувам онлайн.И ако е разрешена реклама тук ще и кажа и името-Ирена Костова.Благодаря и за всичко!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    След това дойде ред на Триптихите-видях страхотни модели,изтеглих няколко,но реших първият ушит да бъде този:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    После се пробвах на Графика:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Останаха парчета панама,а наближаваше 1 март.Затова реших да зарадвам приятелите си и учителите на дъщеря ми с картички за Баба Марта.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране

    Последното нещо,с което се занимавах до преди няколко дни са две подаръчета за близнаци.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #14

    Подразбиране

    Това е скромното ми творчество.Имам толкова много идеи и гоблени,които искам да ушия,но........нямам време.
    В момента шия нещо,което страшно много харесах от руски сайт,но съм още в самото начало-на първите два реда.Голям е,на 18 каунт,но когато стане.Ето снимката.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 45.jpg‎ (159.9 KB, 111 показвания)

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Иска ми се да покажа и гоблените на моята майка,защото и нейната колекция си заслужава да се види,а и защото някои от тях са ми подарени и са вкъщи.
    Тук в БГ снимка в една от папките може да ги видите и тях.
    http://pepikv.snimka.bg/tapestries/g...na-mama.466565



Страница 1 от 11 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •