Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 155
  1. #121

    Подразбиране

    Благодаря на всички!Уших този гоблен защото беше по-различен,по-интересен.Иначе всеки един сезон взет поотделно ,нямаше да ми направи впечатление.Но пък се получи добре.Харесвам си го!
    Редактирано от pepikv : 31.03.2014 в 12:22.

  2. #122

    Подразбиране

    И аз щях да ти подхвърля тази идея със закачалките,но си се досетила .За огромния труд, не е лесен,разглеждала съм го от одавна.

  3. #123

    Подразбиране

    Откакто довърших маковете и сезоните и нямам започнат гоблен,ръцете ме сърбяха да шия.Ето какво направих докато се чудя какво да е следващото предизвикателство за мен.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #124

    Подразбиране

    ,,Сезоните'' е моят любим гоблен от твоята колекция - интересен,нестандартен и много красив. Поздравления! Интересен ще бъде и крайният резултат след рамкирането.
    Надявам се скоро да го видим.
    Стефка

  5. #125

    Подразбиране

    "Сезоните" е наистина много хубав и интересен гоблен, но триптихите ти, и този с маковете, и този с калите, са разкошни. Това ще бъде следващото, което ще шия - някой триптих. До сега се страхувах, че може да не стане като оригиналната картинка, но твоите творби ме вдъхновиха!
    И графиките ти са много хубави, тяхно голямо предимство е, че могат да се слагат по няколко близко една до друга. Навремето имах 5 подобни, само където не бяха шити, а рисувани. Бях ги сложила всичките над дивана, изглеждаше добре, без да е претрупано.

  6. #126

    Подразбиране

    Благодаря на всички!

  7. #127

    Подразбиране

    Доста отдавна не съм качвала нищо ново.През изминалите 2-3 месеца се отдадох повече на картичките ,което се оказа много приятно занимание.Ето коледните, първомартенските и осмомартенските ми картички:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #128

    Подразбиране

    Това е нещо,което ми се искаше да ушия отдавна и си го подарих като емоция за 3 март!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #129

    Подразбиране

    В момента шия серия от готвачи,но си ги събирам по три.Първите вече са готови!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #130

    Подразбиране

    Браво, всички гоблени са ти прекрасни. Маковете също са много красиви. Любопитно ми е обаче как са закачени, т.е. как изглежда на стената. Една колежка има ушит друг триптих и точно закачането на стената развали цялото изпълнение. 4-те пирончета, които се виждат хич не кореспондират с красотата на гоблена. Аз също искам да си ушия триптих, но трябва да се измисли друг начин на закачване.

    Продължавай все така. Очакваме още красоти!

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dari_ok Виж мнение
    Браво, всички гоблени са ти прекрасни. Маковете също са много красиви. Любопитно ми е обаче как са закачени, т.е. как изглежда на стената. Една колежка има ушит друг триптих и точно закачането на стената развали цялото изпълнение. 4-те пирончета, които се виждат хич не кореспондират с красотата на гоблена. Аз също искам да си ушия триптих, но трябва да се измисли друг начин на закачване.

    Продължавай все така. Очакваме още красоти!
    Нямах снимка на маковете на стената и направих днес.Ето как стоят.Не се виждат изобщо пирончетата,защото майсторът ги направи перфектно! Трудността беше само докато аз нарисувам точните места на всеки пирон!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от pepikv : 31.03.2014 в 19:02.

  12. #132

    Подразбиране

    Страшни картички , вече сериозно се замислям и аз да набоцкам няколко

  13. #133

    Подразбиране

    Много отдавна не съм публикувала готови неща.Последните няколко месеца си довърших готвачите.Ето какво сглобих от всички възможни схеми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #134

    Подразбиране

    Ето и последните подаръци за много мили събития на близки хора -за сватба,за новородено и за кръщенка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са красиви всичките ти неща как не съм ги виждала досега не знам

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •