Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 155
  1. #106

    Подразбиране

    Здравейте!Бързам да се похваля!Току що изгладих и последното си творение-Четирите годишни времена на Яцек Йерка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #107

    Подразбиране

    Страхотен е от кога те дебна да го завършиш. Резултата е невероятен

  3. #108

    Smile

    Чудесен...................

  4. #109

  5. #110

    Подразбиране

    Благодаря ви!

  6. #111

  7. #112

    Подразбиране

    Прекрасен е и много оригинален! Да ти е честит

  8. #113

    Подразбиране

    Поздравявам те!По-различен,интересен , не можеш просто да го погледнеш и да продължиш,трябва му по-специално отношение и внимание!Прекрасен е!

  9. #114

  10. #115

    Подразбиране

    Много е красив!Поздравления за прекрасния гоблен!

  11. #116

    Подразбиране

    Много благодаря на всички за хубавите думи!
    Редактирано от pepikv : 31.03.2014 в 12:23.

  12. #117

    Подразбиране

    поздравления за живописния гоблен , винаги като го гледам се чудя дали не може да се върти според сезона /развинтена фантазия/. Сериозно, да му се радваш много , наистина е прекрасен.

  13. #118

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
    поздравления за живописния гоблен , винаги като го гледам се чудя дали не може да се върти според сезона /развинтена фантазия/. Сериозно, да му се радваш много , наистина е прекрасен.
    Няма нищо за чудене-направо ще си го въртя всеки сезон.Когато го рамкирам,ще помоля да ми сложат 4 закачалки.

  14. #119

    Подразбиране

    Невероятен гоблен!!! От както видях картината за първи път си мечтая за него... Сигурно никога няма да го ушия, но редовно ще се връщам на страничката ти, за да поглеждам твоя и да му се радвам . И това с четирите закачалки непременно го направи - ще е супер !

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз си мислех как ли ще е закачен този гоблен,но не се досетих,че може да се върти на всеки сезонМного го харесвам,но надали ще го направя някога,вече с очите не съм добре,пък и много,много не ми се бродира.Правя все едни мънички за подаръци,а имам няколко започнати,които има да чакат...

Страница 8 от 11 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •