Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16

Тема: въпрос

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране въпрос

    възможно ли е гоблен със 120 цвята

  2. #2

    Подразбиране

    Кое те учудва възможно е разбира се. Всичко зависи от разработчика Китайските схеми бият първенство по броят на цветовете. Но хайде да си гледаме у нас - питай момичетата, които шиха "Жеравна" и "Боженци", също така и тези на Хаед не си поплюват
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  3. #3

    Подразбиране

    ето това е

  4. #4

    Подразбиране a

    правя опит

  5. #5

    Подразбиране

    Ако си от начинаещите,защо се "хвърляш" на тъкав гоблен с толкова цветовеММного хубави стават ,но не са лесни за шиене
    rusinova@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    аз съм отскоро във форума иначе шия от шест години

  7. #7

    Подразбиране

    Това е гобленът, за който fartuna казва, че е със 120 цвята. Помагам й за прикачването на картинката, понеже се затруднява. Ще с радва на всеки, който може да даде коментар по гоблена!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  8. #8

    Подразбиране

    На коя фирма е или от кой сайт е свален?Да не е някой прогон
    rusinova@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    От сайта gobleni незнам фирмата.

  10. #10

    Подразбиране

    гоблени-безплатни схеми книги и списания

  11. #11

    Подразбиране

    Подозирам прогон.Ще е малък ужас.Дано греша,но опита ми подсказава,че с толкова много цветове картинката е пусната през програмата без допълнителна обработка.Ще се поровя за повече информация из нета.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  12. #12

    Подразбиране

    Аз не бих се хванала да го шия!
    По-добре си уший гоблен от някоя фирма или някой който си го виждала вече ушит и знаеш какво ще стане!

  13. #13

    Подразбиране

    благодаря за отзивчивостта момичета аз и без това довършвам последния си гоблен

  14. #14

    Подразбиране

    между другото какво е прогон

  15. #15

    Подразбиране

    Значи само по картинката, да ти стане ясно, че няма да излезе нищо.
    При наличието на толкова много известни фирми, доказали се, не мисля, че си заслужава и опита дори сама си направи извода. Като поопознаеш повече форума, съм сигурна че и ти ще си на това мнение

    Мисля, че рускините казват прогон на гоблените с много цветове, ама нека tdm13 да каже със сигурност

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •