Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 104
  1. #1

    Подразбиране HAED 107 Old World Map

    Ето с какво започнах да се "боря" от фаталния 13.03.2011 Дотук 1-я лист е готов. Кат цяло гоблена е 450х376 бода, 90 цвята. Да видим коя година ще го приключа.

    P.S. Извинявам се за качествот на снимката, но е направена с телефон.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  2. #2

    Подразбиране

    Благодаря ви много момичета за подкрепата

    keissi, този път ще пропусна срещата, но за следващата обещавам да съм на линия и да го нося. Току виж дотогава се е показал и малкия кръг (ама съм и аз една опитмиска)
    Редактирано от murr : 03.04.2011 в 22:24.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  3. #3

    Подразбиране

    Браво за новото начинание - прекрасен е! Отдавна се върти в главата ми да го ушия и сега искрено се радвам да го видя започнат от теб. Ще следя с интерес етапите, показвай по-често! На каква панама го шиеш?

  4. #4

    Подразбиране

    ovne, шия го на обикновенна разграфена българска панама
    А ето го и поредния етап и "стимула" ми (дано колежката няма нищо против че използвам нейна снимка)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  5. #5

    Подразбиране

    Етапче.
    Северния полюс почти готов (извинявам се за лошата снимка)
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  6. #6

    Подразбиране

    Става повече от прекрасен,а и ти напредваш смело.Продължавай все така,а ние ще се любуваме на творението ти!

  7. #7

    Подразбиране

    Браво! Прекрасно се получава.А и както си го подкарала много бързичко ще си имаш прекрасен гоблен и много оригинален.

  8. #8

    Подразбиране

    страхотен е този гоблен, вече съм влюбена в него ще чакам да ми го изпратиш пък като го видя и ушит сигурно още толкова ще се зарибя да го почвам и аз

  9. #9

    Подразбиране

    Като географ и като гобленар няма как да не оценя тази красота по достойнство. Само дето никога няма да ми стигне куража да я започна тази разкошотия на хаед. С удоволствиеще гледам как отвоюваш нови територии.

  10. #10

    Подразбиране

    1/4 готов
    Малко изостанах със срока, но да видим дали ще успея да наваксам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  11. #11

    Подразбиране

    Нямам думи! Какво ти изоставане - темпото ти е изумително! От три години мечтая за този гоблен и все още не му е дошъл реда, но като гледам теб твърдо се заричам, че ще го ушия! Много е хубав.

  12. #12

    Подразбиране

    Страхотно се получава,а ти шиеш със завидна скорост.Много хубав,интересен и трудоемък гоблен!Продължавай все така и скоро ще е готов!

  13. #13

    Подразбиране

    Става страхотен! аз сега шия едно чудо на Леврон, и си мисля че единственото хубаво нещо / освен резултата естествено/ е че май не съществува по-труден гоблен за шиене ))))
    Навила съм се да ушия и този, удобно ли ти е да ми пуснеш схемата, а пък кога ще го почна - към 2015 може би ))) важно е желанието!
    Редактирано от yunacova : 30.06.2011 в 11:04. Причина: поща: yunacova@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    murr, takav truden goblen, moje bi nikoga ne bih se hvanala , oba4e za tebe nyamam i sımnenie, 4e 6te se spravi6, kato si spomnya kakva stihiya be6e napravila predi vreme, mnogo truduemka be6e, no rezultata stana prevızhoden

    sega i tazi karta - mnogo dobre se polu4ava - vse pak e haed - edni ot nay trudnite gobleni

    pojelavam ti po ve4e svobodno vreme , za da moje po skoro da go vidim gotov

    uspeh ne mu se davay
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Етапче
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


Страница 1 от 7 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •