Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 104
  1. #16

    Подразбиране

    Уаууууууууу! И това за колко време?????????

  2. #17

    Подразбиране

    Великолепен гоблен! Напълниха ми се очите - вече трети път го гледам етапището и не мога да му се нарадвам. Леко шиене,murr!

  3. #18

    Подразбиране

    Благодаря ви, че надникнахте

    kaliakra2002, започнат е на 13.03.2011 и искренно се надявам да нямам повече "препъни камъчета"
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  4. #19

    Подразбиране

    За това време си ушила толкова много - това е направо космическа скорост. Гоблена ми се вижда доста труден - за куража да го започнеш и успешно завършване.

  5. #20

    Подразбиране

    Танче, откри си ти новото предизвикателство след Стихията.

    Това, което си ушила от този огромен и сложен гоблен е грандиозно!
    Явно, желанието ти е огромно! Дори не се смути и след катастрофата с дупката!
    А тя въобще не си личи! Копирах ти снимката и я зумнах многократно!
    Никаква следа!
    Герой си!

  6. #21

    Подразбиране

    Murr, вчера харесах твоя гоблен в търсене на схеми. Днес съм безкрайно щастлива, че те намерих тук и виждам резултати от работата ти. Влюбих се в този гоблен и по всичко личи, че ще е моят следващ. Имам въпрос - как го шиеш гобленов бод, предполагам, но 1:1 или 1:4? Пишеш, че панамата е обикновена разграфена българска, но забелязвам, че си очертавала клетки. Ако ти е удобно сподели ми своя опит по този гоблен, защото намерението ми към него е сериозно. В момента шия един китайски. Когато го започнах нямах никаква информация за него, напълно на "сляпо". За щастие резултата ме удовлетворява, харесва ми и ме изпълва, но достатъчно време преди това бях притеснена. Поздравления за работата ти!!! И за темпото, макар то да не е важно - важни са емоциите, които ти носи работата! Успех!

  7. #22

    Подразбиране

    Още веднъж БЛАГОДАРЯ за подкрепата

    atina, шия на с гобленов бод 1:1 на разграфена панама, а допълнителното разчертаване е за да не полудея от броене За да си улесня шиенето си набавих достатъчно количество игли и сега за всеки знак си имам вдяната предварително игла. А след инцидента с изгорената панама (нали съм си заклета ) докато си вземам дозата никотин за да не бездействам си "маркирам" знаците. Т.е. оцветявам знаците, които са в повече на дадения лист с цветни моливи и така като започна да шия ми е по-лесно да не пропусна някой бод
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #23

    Подразбиране

    Murr, благодаря за отговора! Надявам се до края на годината да завърша моята есен, а през това време започвам да купувам конците за картата. Не съм чела за инцидента с прогорената панама, но имам позната, на която се случи същото и го занесе някъде и проблема се оправи. Когато започна картата ще пиша, а дотогава ще влизам тук за да се радвам на твоя гоблен! Обожавам стари карти и когато видях този гоблен се влюбих от раз. Същевременно търсех нещо равностойно на китайския ми пейзаж и бях намерила, но другия ще чака. Благодаря още веднъж!

  9. #24

    Подразбиране

    Гоблена е наполовина готов! - казал оптимиста.
    Гоблена има още толкова да се шие - казал песимиста
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  10. #25

    Подразбиране

    Но, пък е много красив!!! Казал реалиста

  11. #26

    Подразбиране

    Не мога да повярвам, че чак сега виждам темата! Когато ми пратиха преди време схемата на тази карта, бях очарована, и малко нещастна, че никога няма да мога да го изработя! КЛАСИКА И СТИЛ виждам в него, но с тези си размери е недостижим лукс за мен! Възхищавам се на търпението и сръчните ти ръце!

  12. #27

    Подразбиране

    Танче, МОЛЯ те ела на срещата във ВТ с тази разкошнотия, за да имам възможност да я видя и пипна отблизо!
    Моля те!

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от murr Виж мнение
    Гоблена е наполовина готов! - казал оптимиста.
    Гоблена има още толкова да се шие - казал песимиста
    Леле,браво.Поздравления за бързото темпо,с което създаваш тази красота.Продължавай все така оптимистично и скоро ще е готов.Разкошен е и мога само да ти завиждам!

  14. #29

    Подразбиране

    Блаво! И пак браво! Голям герой си - вдъхновяваш предполагам не само мен. Успех и показвай етапи - толкова е хубав гоблена! Нека му се радваме всички.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Танче, кога успя да ушиеш толкова много?
    Разкошееен е! Нямам думи! Много красив става!
    Много труден проект, но вече си го преполовила гледам
    Любовта прави хората по-добри!

    val_slav@abv.bg

Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •