Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 104
  1. #31

    Подразбиране

    Браво ,Murr!

    Аз отдавна се каня да ушия нещо голямо, а и мъжа ми все ми казва, че е по-яко! Е, това е страхотно наистина! Би ли ми изпратила схемата? С голям ентусиазъм бих се хванала да го ушия като следващ.
    Особено след като видях резултата наяве

  2. #32

    Подразбиране

    От все сърце ви благодаря за подкрепата момичета
    kati31, именно на теб (ако не се бъркам за сайта) трябва да благодаря че имам схемата на този гоблен.

    TDK, във Велико Търново не можаш да дойда, но с огромно нетърпение те чакам догодина в Бургас. Само заради теб няма да сложа гоблена в рамка (ако обещаеш да дойдеш) за да можеш да го пипнеш. Само ако ти носиш някой гоблен на Лаура де
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  3. #33

    Подразбиране

    Не бъркаш - ама лесно е да имаш схема..... друго си е да се ушие! Ще го видя и аз в Бургас - не се съмнявам, че ще го довършиш!

  4. #34

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от murr Виж мнение
    Само заради теб няма да сложа гоблена в рамка (ако обещаеш да дойдеш) за да можеш да го пипнеш. Само ако ти носиш някой гоблен на Лаура де
    Танче, имаш време да го ушиеш. а каквато си фурия, хич и не се съмнявам в теб!
    А за пипането, много ще се радвам - Нали ми занаеш девиза - "Око да види, ръка да пипне!". Но по-добре си го рамкирай. Като знам, какъв специалист си по избора на рамките, с рамка той още повече ще заблести!
    А за Лаура-та ЪПСУРТ! От 5 години не съм и влизала и в сайта!

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране

    Хайде с малко закъснение да си направя месечния отчет+новата си придобивка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  7. #37

    Подразбиране

    Уауууу! Този гоблен си заслучава стана! И колко е голяяям!/гоблена!/ Дано ти е удобно така, и да ти спори бродирането!

  8. #38

    Подразбиране

    Още веднъж поздравления за гоблена и честита ти нова придобивка! Сега скростта ти на шиене ще се увеличи и скоро ще ни радваш с нови красоти

  9. #39

    Подразбиране

    Йеее, честито! Да давам ли заявка Скоро ще и видиш полюса !Успех!

  10. #40

  11. #41

    Подразбиране

    Аз нямам думи. Просто незнам какво да кажа. Прекрасен е!

  12. #42

  13. #43

  14. #44

    Подразбиране

    Тази жена е фурия!Решила съм да я видя на живо - и да я пипна,за да се уверя,че е истинска!!!!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    murr, kato ma6inka si , koga go napravi tolkova mnogo , ami ti si go prepolovila, 4e i pove4e dori , naistina mnogo bırzo 6ie6 , zavijdam ti za skorostta na 6iene , bravo
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •