Показване на 1 до 15 от 31

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    До сега се "блещих" да сравнявам DMC и Розаче, кой колко е пресукан. Честно казано, не открих разлика. Относно шиенето с по-дълъг конец: аз шия с дълги конци, около 1.5 м . Конецът не ми се разделя и не се размъхва в края, както примерно става при Ариадна. Но /мое мнение/ при Розаче, както и при DMC, тъмните цветове не са толкова плътни. Сякаш конецът е мааалко по-тънък.
    Това е изцяло с Розаче и си личи за какво става дума като казвам, че тъмните конци не са толкова плътни.
    Добре изглеждат, май и блясък си имат, доколкото се вижда на снимката...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Добре изглеждат, май и блясък си имат, доколкото се вижда на снимката...
    Имат и блясък, да.
    Ехааа, голяма реклама им направих , но наистина съм доволна! И от цената, на която ги купувам също

  3. #3

    Подразбиране

    Значи този линк го открих съвсем случайно и реших да го побликувам точно поради тази причина, а именно защото от писаниците тук разбрах, че едните се умножават по две, а във въпросния сайт има само по две нули отпред! Намерих връзка с производителя и мисля да си поръчам направо от Китай!

  4. #4

    Подразбиране

    Всичко казано до тук за Розачето е истина.Конците не отстъпват на ДМС.Шийте с тях и не се притеснявайте.
    ПЕЧЕН .... защо да поръчваш от Китай като можеш да си вземеш който цвят ти трябва от магазина на Шехеразада на Хр. Ботев..Разбирам ,че живееш в София.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •