Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 31
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Аз пък седя и се "блещя" в конвертора от първия пост. Номерата на конците Rosace не се ли образуваха по друг начин от номерата на DMC? Тук са добавени само две нули.
    Умножаваш номера на DMC по 2 и се получава аналога от Розаче. Този конвертор нещо послъгва.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    До сега се "блещих" да сравнявам DMC и Розаче, кой колко е пресукан. Честно казано, не открих разлика. Относно шиенето с по-дълъг конец: аз шия с дълги конци, около 1.5 м . Конецът не ми се разделя и не се размъхва в края, както примерно става при Ариадна. Но /мое мнение/ при Розаче, както и при DMC, тъмните цветове не са толкова плътни. Сякаш конецът е мааалко по-тънък.
    Това е изцяло с Розаче и си личи за какво става дума като казвам, че тъмните конци не са толкова плътни.
    Добре изглеждат, май и блясък си имат, доколкото се вижда на снимката...

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от steffanni Виж мнение
    Умножаваш номера на DMC по 2 и се получава аналога от Розаче.
    Да, така се получава и затова се чудя ква е тая таблица?

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nelly_L Виж мнение
    Добре изглеждат, май и блясък си имат, доколкото се вижда на снимката...
    Имат и блясък, да.
    Ехааа, голяма реклама им направих , но наистина съм доволна! И от цената, на която ги купувам също

  5. #20

    Подразбиране

    Значи този линк го открих съвсем случайно и реших да го побликувам точно поради тази причина, а именно защото от писаниците тук разбрах, че едните се умножават по две, а във въпросния сайт има само по две нули отпред! Намерих връзка с производителя и мисля да си поръчам направо от Китай!

  6. #21

    Подразбиране

    Всичко казано до тук за Розачето е истина.Конците не отстъпват на ДМС.Шийте с тях и не се притеснявайте.
    ПЕЧЕН .... защо да поръчваш от Китай като можеш да си вземеш който цвят ти трябва от магазина на Шехеразада на Хр. Ботев..Разбирам ,че живееш в София.

  7. #22

    Подразбиране

    Щото се предполага че ще е бая по-евтино Но не съм от София... Аз съм провинциалист

  8. #23

    Подразбиране

    Питах ги във въпросната "Шехерезада" и ми отговориха, че едно чиле за фирми е 42 ст., а за физ. лице - 60 ст. Като прибавим и 9-10 лв. с Еконт.... Получава се почти като DMC-то.. Затова от Китай!!!
    Питах ги за номерацията и се оказа, че те така са си я удвоили, а номерата в линка, който дадох в началото на темата се оказва че е оригиналните

  9. #24

    Подразбиране

    Направих снимка на DMC 3371 и аналога Розаче 6742.

    Е, по 2 се умножава номера на DMC-то. Няма логика да си добавяме и махаме нулички тук и там.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mnogope4en Виж мнение
    Питах ги във въпросната "Шехерезада" и ми отговориха, че едно чиле за фирми е 42 ст., а за физ. лице - 60 ст. Като прибавим и 9-10 лв. с Еконт.... Получава се почти като DMC-то.. Затова от Китай!!!
    Питах ги за номерацията и се оказа, че те така са си я удвоили, а номерата в линка, който дадох в началото на темата се оказва че е оригиналните
    А от Китай с транспорта колко ще се получи?И ти в количества за фирма ли ще поръчваш?
    rusinova@mail.bg

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mnogope4en Виж мнение
    Щото се предполага че ще е бая по-евтино Но не съм от София... Аз съм провинциалист
    Ами ако си сериозен човек можем да услужим.В Горна Оряховица вече продават росаче така че мога да услужа при коректни условия.

  12. #27

    Подразбиране

    Аз също шия с Розаче и съм много доволна от качеството им и преди всичко от цена .
    Това е официалния сайт на фирмата производител. И там номерата са с две нули отпред, а тук се продават номера умножени по 2. http://www.shenchentextile.com/pro1_en.html
    Конците са направени от 100 % египетски памук и боядисани със швейцарски бои.
    Аз също си мислех да поръчвам от производителя, но има минимални количества и транспорта не се знае до колко ще се спре. А и ще трябва да се плаща мито и ДДС ...
    Така, че по добре си ги поръчай по интернет + транспорт около 6 лв. Оскъпяването зависи от броя мулинета, и ако се комбинираш в поръчката с някой друг може да ти стъпят на добра цена.
    Редактирано от bisy_k : 13.04.2011 в 21:00.

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Аз пък седя и се "блещя" в конвертора от първия пост. Номерата на конците Rosace не се ли образуваха по друг начин от номерата на DMC? Тук са добавени само две нули.
    Да определено по друг начин се преобразуват.

  14. #29

    Подразбиране

    Конци Rosace мога да пратя на всеки в цялата страна на цена от 0,65 ст. , с препоръчано писмо за 1,20 при предварително заплащане с пощенски запис. Който се интерисува да пише на лични.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Само в БГ и по-точно в шехерезада се умножава, дели, корен квадратен и т.н...... По целият свят, номерата на Rosace съвпадат с DMC, като имат две нули отпред. Точка!
    Редактирано от mnogope4en : 14.04.2011 в 19:27.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •