Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    за тези който не знаят какво да си правят гоблените
    Ей тоя "дизайнер",ако ми падне , ще му одера кожата и ще си я сложа за изтривалка пред вратата /за разкош/!

  2. #2

    Подразбиране






    Яяяяяяяяя, какво свежо и оригинално килимче!

    Сега вече ми стана ясно какво имаше предвид дъщеря ми,когато ми обясняваше,че видяла на някакво изложение за вътрешно обзавеждане - интериор с кон/изкуствен, не жив/ в значителни размери наметнат с наметало подобно на това килимче. Много им харесвала идеята. С една дума намекна ми дали не мога да направя такова наметало.
    Е, казах и, че един ден, когато вече ме няма, дано да има достатъчно материал за такова наметало, пък все ще се намери някой дето да и го сглоби.
    Не се терзайте какво ще стане с гоблените ви един ден. Важното е, че те са си свършили първоначалното значение - доставили са ви удоволствие,докато сте ги творили и след това сте им се радвали. А след това.... нищо не е вечно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  3. #3

    Подразбиране

    Ами аз какво да кажа....Местя се в нова къща и за гоблените място не мога да намеря. Дъщерите не ги искат в стаите си. Коридора ми малък. В моите стаи (2 на брой) сложих най-ценния ми и оставих 2 места за бъдещи проекти.Проектите ми не са малки около метър всеки. А имам доста гоблени, просто място няма. Момичета за мен килимчето е супер идея Удоволствието при мен е докато го завърша . После или подарявам или....килимче ще си направя!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •