Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране предложение :) ;)

    за тези който не знаят какво да си правят гоблените

  2. #2

    Подразбиране

    Идеята с килимчето мн. ми харесва.Ако си направя килимче от гоблени с разголените мадами/и голи/ - защо ще ми е диван...
    От др. страна , ако ги направя на завивка ... незнам, направо се колебая между двата варианта.
    Аbi, а има ли вариант за завески за баня?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Аbi, а има ли вариант за завески за баня?
    хахаха незнам- едва ли, немога да допусна че има хора да си ползват гоблените за килим или тапицерия камоли за за банята...
    Редактирано от abi1004 : 15.04.2011 в 10:18.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    хахаха незнам- едва ли не мога да допусна че има хора да си ползват гоблените за килим или тапицерия камоли за за банята...
    И аз същото исках да напиша. Как ще си стъпвам на гоблените? УЖАС!!! Иначе визуално килимчето не изглежда зле, ама като си помисля че е от гоблени....бррррррррррр

  5. #5

    Подразбиране

    Семейството на една моя позната наследили купища ушити гоблени от тяхна леля. Като разбра, че шия, беше много учудена защо го правя. Те с гоблените забърсвали мебелите. Особено за масата били много удобни. Та нищо чудно, ако имаха тази идея, и на килимче да ги бяха направили....

  6. #6

    Подразбиране

    Килимчето ми харесва,ама като за списание!А тези дето си бършели масата,много ми е интересно какво ценят?

  7. #7

    Подразбиране

    трябва да го покажа на колежките утре


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Толкова вложен труд ,за да стъпваш или сядаш на него не го разбирам.Туй килимче поне да го бяха направили с гоблени които си пасват,а то животни,цветя ,пейзажи.Най-дълго се съхраняват в рамка зад стъкло/за поколения напред/,поне аз така си мисля.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  9. #9

    Подразбиране

    Разни хора, разни идеали!
    Зависи и откъде са попаднали гоблените при тях!

  10. #10
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    abi1004,добра идея да си направим килимче от гоблените ми.Страхотна идея е!

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Verche_98 Виж мнение
    abi1004,добра идея да си направим килимче от гоблените ми.Страхотна идея е!
    Наистина ли ти допада идеята ?!

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от STOP-73 Виж мнение
    Разни хора, разни идеали!
    Зависи и откъде са попаднали гоблените при тях!
    ако са наследени и не ги цени ,човек може и стъпка на входната врата да ги направи/или в тоалетната/.Но човек ,който ги цени,независимо дали е вложил труд в тях или ги е получил наготово не вярвам да им намери такова приложение.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  13. #13

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с горенаписаното наследени намерени по какъвто и начин придобити това са си произведения на изкуството и за мен лично е недопустимо да се отнесе човек така към тях .Искрено бях изненадана когато попаднах на тези снимки и затова ги качих с доза раздразнение към това че е възможно подобно нещо -да си тапицираш мебелите ,да си застилаш пода или каквото и да е.....

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    за тези който не знаят какво да си правят гоблените
    Ей тоя "дизайнер",ако ми падне , ще му одера кожата и ще си я сложа за изтривалка пред вратата /за разкош/!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:





    Яяяяяяяяя, какво свежо и оригинално килимче!

    Сега вече ми стана ясно какво имаше предвид дъщеря ми,когато ми обясняваше,че видяла на някакво изложение за вътрешно обзавеждане - интериор с кон/изкуствен, не жив/ в значителни размери наметнат с наметало подобно на това килимче. Много им харесвала идеята. С една дума намекна ми дали не мога да направя такова наметало.
    Е, казах и, че един ден, когато вече ме няма, дано да има достатъчно материал за такова наметало, пък все ще се намери някой дето да и го сглоби.
    Не се терзайте какво ще стане с гоблените ви един ден. Важното е, че те са си свършили първоначалното значение - доставили са ви удоволствие,докато сте ги творили и след това сте им се радвали. А след това.... нищо не е вечно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •