Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 51 от 51
  1. #46

    Unhappy

    Темата замрьзна , а нашия фаворит е толкова изостанал

  2. #47

    Подразбиране

    Ами не можем нищо да направим след като ни е разрешено да гласумаме само по веднъж.
    Каквото стане-има много хубави картини,каквото и да направят все ще си харесаме нещо
    Аз вече не се нервирам за гладиолите-боцкам си селцето и чакам да видя какво ще се случи

  3. #48

    Подразбиране

    Може и да стане защото като натиснеш Most viewed пейзажа е на първа страница с 497 вота.

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дейзи Виж мнение
    Ами не можем нищо да направим след като ни е разрешено да гласумаме само по веднъж.
    Каквото стане-има много хубави картини,каквото и да направят все ще си харесаме нещо
    Аз вече не се нервирам за гладиолите-боцкам си селцето и чакам да видя какво ще се случи
    Точно така е.Има толкова много гоблени,които си заслужават да се ушият.
    Аз още в началото ви казах,че ще е много трудно.
    Свалих рейтинга на всички,които застрашават нашия като гласувах с нула или 1 звездичка.Но това е.Повече не мога да гласувам за тях.

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Може и да стане защото като натиснеш Most viewed пейзажа е на първа страница с 497 вота.
    Това са най-гледаните, а не с най-висок рейтинг. Рейтингът е важен. И аз бая нули сложих, ама...

  6. #51

    Подразбиране

    Реклама:
    Не знам как ги нагласяват така добре без да ги прошиват предварително. Ето и един рамкиран http://www.goldenkite.com/e107_plugi...album=66&pos=1
    Разкошен е ...

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •