Показване на 1 до 15 от 104

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Да добавя новото си попълнение

  2. #2

    Подразбиране

    Поздравления, момичета, показвате много красиви и стилни неща. Различна и интересна техника, много видове бодове, панделки, изглежда ми голямо предизвикателство. Само при мисълта за вълнени конци в тази жега.....
    Как всъщноста се рамкират тези гоблени? Имат ли стъкло, че от снимките не можах да разбера. Изглежда, във вашия град добре се справят с рамкирането, защото и рамките са много интересни и оригинални и подхождат чудесно на гоблените.
    Поздравления и за малкия гобленар Много равни и прецизно ушити кръстчета, много, много сръчно дете. Възхищавам се и на него, и на майка му!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  3. #3

    Подразбиране

    Много благодаря за хубавите думи . Вълнените конци не са проблем, шият се както памучните, т.е. не са проблем в жегите и не топлят през зимата .
    А рамките си ги правим във Варна. В Добрич са тройно по - скъпи, а майсторите са пази боже, а във Варна и има богат избор. Всички са със стъкло, вълтата не става висока.
    Моя мъж е измислил приспособление /залепва от вътрешната страна на рамката клечки за скара и се получава дълбочина в рамката/ за гоблените с панделки, иначе се сплескват и им се губи красотата. В галерията ми обясниха, че на гоблените с мъниста не им слагали стъкло, че опирала мънистата. Някой може да се пробва с клечките и за такива гоблени, че без стъкло ще се прашат. .
    Трябва да патентовам откритието му

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря за инфото. Това с клечките е наистина много оригинална идея.
    Наистина не е зле да я патентоваш
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  5. #5

    Подразбиране

    Поредния готов
    Редактирано от bisy_k : 12.07.2012 в 14:45.

  6. #6

    Подразбиране

    И кученца ....

  7. #7

    Подразбиране

    ... и още едни котета crewel на Dimensions .

  8. #8

    Подразбиране

    Много е красив, браво
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Много красота има на страничката ти

  11. #11

    Подразбиране

    Аз да добавя нещо ново, отдавна не сме качвали нищо, май сме в период на застой.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •