Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 104
  1. #61

    Подразбиране

    Mного са ви красиви дамите, направо ме навихте да си ушия моята. Имам една подарена, отлежава от няколко години, понеже по принцип не си падам много по този вид гоблени. Но вашите дами ме заплениха и.... ще пробвам и аз.

  2. #62

    Подразбиране

    nimate , послените две моми не са мои, а на дружката ми bisy_k. С нея се разболяхме на тема crewel, no count и изобщо всичко на ДИМ, спряно вече от производство. Висим в ebay и дебнем
    Ето етап от момата, която шия аз в момента
    Редактирано от steffanni : 21.05.2012 в 20:18.

  3. #63

    Подразбиране

    Една дама, която много ме измъчи. Не съм особено доволна от резултата, но по добре не мога.

  4. #64

    Подразбиране

    Хайде, чак пък толкова да не ти харесва?!Който се мъчи ,се пъчи!Честито!

  5. #65

  6. #66

    Подразбиране

    Много е хубава. Честито!!!

  7. #67

    Подразбиране

    Един бърз дребосък

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bisy_k Виж мнение
    Един бърз дребосък
    Много свеж гоблен,много ми харесва!

  9. #69

    Подразбиране

    Един малък сладур :0) още топъл ...

  10. #70

    Подразбиране

    Редактирано от bisy_k : 15.06.2012 в 23:32.

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Да добавя новото си попълнение

  13. #73

    Подразбиране

    Поздравления, момичета, показвате много красиви и стилни неща. Различна и интересна техника, много видове бодове, панделки, изглежда ми голямо предизвикателство. Само при мисълта за вълнени конци в тази жега.....
    Как всъщноста се рамкират тези гоблени? Имат ли стъкло, че от снимките не можах да разбера. Изглежда, във вашия град добре се справят с рамкирането, защото и рамките са много интересни и оригинални и подхождат чудесно на гоблените.
    Поздравления и за малкия гобленар Много равни и прецизно ушити кръстчета, много, много сръчно дете. Възхищавам се и на него, и на майка му!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  14. #74

    Подразбиране

    Много благодаря за хубавите думи . Вълнените конци не са проблем, шият се както памучните, т.е. не са проблем в жегите и не топлят през зимата .
    А рамките си ги правим във Варна. В Добрич са тройно по - скъпи, а майсторите са пази боже, а във Варна и има богат избор. Всички са със стъкло, вълтата не става висока.
    Моя мъж е измислил приспособление /залепва от вътрешната страна на рамката клечки за скара и се получава дълбочина в рамката/ за гоблените с панделки, иначе се сплескват и им се губи красотата. В галерията ми обясниха, че на гоблените с мъниста не им слагали стъкло, че опирала мънистата. Някой може да се пробва с клечките и за такива гоблени, че без стъкло ще се прашат. .
    Трябва да патентовам откритието му

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря за инфото. Това с клечките е наистина много оригинална идея.
    Наистина не е зле да я патентоваш
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •