Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 61

Тема: "На Кафе"

  1. #46

    Подразбиране

    Иренка поздрави и от мен
    Гледах предаването на живо и на запис.Като те знам колко си притеснителна не си те представях толкова естествена пред камера.Държеше се така сякаш всеки ден водиш предаване и не ти пука от нищо.Яйцата ти са си много хубави ,включително и това което направи в студиото.Пръстена не ми направи впечатление ,защото ти винаги си с него
    Имам само едно питане: Неможа ли да отмъкнеш от комплекта на съпруга си по-малка отверка?

  2. #47

    Подразбиране

    Поздравление за Иренка!!! Всичко беше превъзходно!!!

  3. #48

    Подразбиране

    Имам само едно питане: Неможа ли да отмъкнеш от комплекта на съпруга си по-малка отверка?[/QUOTE]

    Благодаря Ви, аз си знам как ми беше отвътре с двете ВИСОКИ дами до мен!

    А във фейсбук един господин ме нападна , че съм тъпа - ТОВА БИЛО ФАЗОМЕР, А НЕ ОТВЕРКА!???? Да му имам проблемите, на мен изобщо не ме интересува какво е, да не съм ел.техник?

    Има три куфара с инструменти, с тази си почнах преди Коледа, и с нея си действам /всъщност с него - фазомера!/

  4. #49

    Подразбиране

    Много си е готин фазомера, с тази окраска не можеш го загуби между платовете и панделите.
    А на господина от фейса му кажи, че се използва фазомер при тази технология съгласно Директивата на европейския съюз за безопасност на подаръците ...

  5. #50

    Подразбиране

    Ух,ама ги обичам такива,дето не виждат дамата и прелестното яйчице,а се захващат с подробности!

  6. #51

    Подразбиране

    Браво и от мен ! Чудесно представяне!А за яйчицата ,всички сме ги признали -много,много красиви!

  7. #52

    Подразбиране

    Иренка, блестяща беше!

  8. #53

  9. #54

    Подразбиране

    Аз бих искала да те попитам откъде да се снабдя със силиконово пистолетче.Имам един,в който слагам от големите туби силикон,но искам такова мъничко.дано не ставам смешна с въпроса си,но тук не съм виждала.

  10. #55

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    Аз бих искала да те попитам откъде да се снабдя със силиконово пистолетче.Имам един,в който слагам от големите туби силикон,но искам такова мъничко.дано не ставам смешна с въпроса си,но тук не съм виждала.
    Виждала съм ги в магазините за 1 лев. Силиконовите пръчки се продават отделно.

  11. #56

    Подразбиране

    аз използвам безцветен силикон в малки тубички, продават го в магазините за строителни материали, но трябва да си го изстисквам сама и не е много удобно. И аз ще потърся да си купя такова пистолетче.

  12. #57

    Подразбиране

    Има силиконови пистолети и в Кауфланд - малко по-големички от този

  13. #58

    Подразбиране

    Браво,Иренка!Чак сега успях да го изгледам и много ми хареса представянето ти!Весели празници на всички!

  14. #59

    Подразбиране

    Ей, голяма съм овца, вечно последна разбирам

    Браво, Иренка Страхотно представяне

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Стига сте ме хвалили, знаете много добре, ЧЕ АЗ НЕ БЯХ САМА ТАМ!
    1.Росето започна тази тема във форума и показа снимки
    2.Катя и Иваничка ми пратиха линка на рускянята със снимките на коледните играчки,
    3. Сънито ми бутна един силиконов пистолет в ръцете и вика - ИСКАШ ЛИ?

    Чак след тези три етапа аз започнах да се мъча, без да съм виждала как става точно, хвърчаха първите топки по хола.... не бях доволна!

    4. Много момичета от форума /Ваня, Рали, Даниелчи,Tazzz, Катя, Иваничка /ми пращаха малки схеми за коледни и за яйца, без да са ми длъжни с нещо и викат - ДЕЙСТВАЙ!

    5. Tazzz прати линк за конкурса, иначе изобщо нямаше и да разбера за него!

    Извинявам се, ако пропускам някого.....

    Аз съм инат и направих над 100 броя различни форми, но пак повтарям - НЕ БЯХ САМА В СТУДИОТО!
    ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!


Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •