Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 61

Тема: "На Кафе"

  1. #31

    Подразбиране

    Иренче
    прекрасен урок за такива като мен,които все още не са правили
    великденски красотички

  2. #32

    Подразбиране

    И аз да се присъединя към поздравленията.Гледах предаването на запис-супер беше Рени!


  3. #33

    Подразбиране

    Браво и от мен!Чудесно представяне!

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    И аз го гледах ,страхотно се представи,а яйцето което направи никъде не му видях гънката - перфектно стана
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #36

    Подразбиране

    Браво Ирена. Поздравления и от мен.
    Ще ме накараш и аз да опитам тази техника. Утре тръгвам за яйца

  7. #37

    Подразбиране

    Ренка,супер беше!!!Щом и Гала научи да прави яйца-значи много заразно ни е заниманието
    rusinova@mail.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Ох най-накрая изгледах записа,направо им скри шапката бе жена.Ама Галка как веднага се пробва да направи яйчице

  9. #39

    Подразбиране

    Още на обяд го гледах,даже два пъти,браво Иренка ти си нашата гордост,и само какъв пръстен имаше на ръката

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #40

    Подразбиране

    И аз го гледах, най- накрая!СУПЕР!!Браво Иренче!
    Ти си нашата гордост!
    А стези прекраси пръстени , сме като "масонската ложа"!

  11. #41

    Подразбиране

    Едно голямо браво и от мен. Супер представяне!

  12. #42

    Подразбиране

    И аз видях.Имаше много красиви яйца, направени и с други техники.Браво на всички и най-много на нашето момиче.

  13. #43

    Подразбиране

    днес също показаха невероятно красиви яйца!
    Ако не сте го гледали, гледайте предаването!

  14. #44

    Подразбиране

    Пуснах си записа,но се сетих ,че трябва утре да занесем нещо за великденска украса в градината и реших да отида първо за материали и после да съчетая.тъкмо ще взаимствам идеи.Поздравления и от мен за това ,че популязираш това,което правим.Аз се загледах в красотите и никакви гънки не забелязах.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Тъй като много харесвам предаването на Гала,го гледам или слушам щом имам тази възможност.Още щом започнаха да показват прекрасните яйца усетих гъдел под лъжичката,а когато Иренка се появи ,веднага я разпознах от снимките на софийските срещи.Така се развълнувах,че в последствие гледах няколко пъти предаването в Нова плей.Поздравявам най-сърдечно нашата съфорумка за смелостта да се изправи пред камерите и да популяризира красотата,която творим в нашия форум!

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •