Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1
    Neli1317
    Guest

    Подразбиране още една нова гобленарка

    Здравейте,
    казвам се Нели и съм запалена гобленарка. Последният ми гоблен беше сикстинската мадона на Рафаел. Много съм горда с нея. В момента шия Трио *трите конски глави* в размер 1:4, става много голям и много красив. След което почвам един страхотен пейзаж.
    Някой знае ли откъде могат да се свалят безплатни схеми на гоблени, интересува ме тайната вечеря....
    Ще се радвам много да обменяме мнения.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей,Нели!Добре дошла сред нас и ти желая много хубави мигове тук.По-надолу във форума има тема "Безплатни схеми" и подтема "Заявки за месец......."-можеш да погледнеш там.Също в "интернет ресурси" има подтема "Случайно открити сайтове"-има много сайтове с безплатни схеми.Успех!
    rusinova@mail.bg

  3. #3

  4. #4
    Neli1317
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте,
    реших да се откажа от форума, ще прощавате. Някой знае ли как мога да си деактивирам акаунта?

  5. #5

    Подразбиране

    Добре дошла Нели , не си изтривай регистрацията , мисля , че се досещам защо , но тук , все още има много готини хора , даже много , и мисля , че скоро ще ти стане много приятно при нас .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  6. #6

    Подразбиране

    Докато сме ти казали добре дошла сега трябва да ти кажем чао ли,защо така ?Кое те разочарова тук?

  7. #7

    Подразбиране

    Zdraveite,
    Nova sam tuk i se interesuvam ot shemi za gobleni, ako ima kak da gi svalya bezplatno.
    Moje li nyakoi da mi pomogne? Dosega ne sam se zanimavala s gobleni, no strashno mnogo mi se iska da se nau4a.
    Blagodarya vi predvaritelno!

  8. #8
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравейте и от мен момичета! Поздравления за избора на форум,тук ще ви е много забавно и ще ви хареса.

  9. #9

    Подразбиране

    Nadyavam se na vsi4ki ni da haresa i vseki da nameri tova ot koeto se nujdae.

  10. #10
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Slavy Виж мнение
    Nadyavam se na vsi4ki ni da haresa i vseki da nameri tova ot koeto se nujdae.
    Не се безпокой така ще бъде.

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Radvam se i naistina iskam da se nau4a da shiya goblen. Kato mlado momi4e byah pravila edin goblen mai beshe Kon na vodopoi, no ne pomnya i ne mogadori da go namerya kade e. Pri tolkova mnogo mesteniya sigurno se e izgubil. Sega imam jelanieto i vremeto i naistina mislya da se nau4a.
    Blagodarya za podkrepata!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •