Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 24 от 24

Тема: akula

  1. #16

    Подразбиране

    Страхотен помощник си имаш.Със здраве да си го ползваш и много красоти да създадеш с неговата помощ!

  2. #17

    Подразбиране

    Поздравления за новата придобивка! Страхотен помощник е наистина! Може ли на лични да ми дадеш координатите на този дърводелец?

  3. #18

    Подразбиране

    вече си имам и дупки за малки гобленченца и е още по суперско само ми трябва една турбо игла ама не знам къде има

  4. #19

    Подразбиране

    Твоят дърводелец ще развие бизнес! Днес гледах станока в друга тема и мислех да ти пиша на лични с молба да ходатайстваш пред дърводелеца за поръчка от мен. Виж - предлагам ти да му станеш брокер и да приемаш поръчките, а той да работи и да усъвършенства изделието. Надявам се че ще има доста желаещи от форума. Заплювам си една от първите заявки. Пиши!Аз съм за!

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ovne Виж мнение
    Твоят дърводелец ще развие бизнес! Днес гледах станока в друга тема и мислех да ти пиша на лични с молба да ходатайстваш пред дърводелеца за поръчка от мен. Виж - предлагам ти да му станеш брокер и да приемаш поръчките, а той да работи и да усъвършенства изделието. Надявам се че ще има доста желаещи от форума. Заплювам си една от първите заявки. Пиши!Аз съм за!
    "ПИШИ" за процент ли ? аз съм оставила телефона му във фейсбука си под станока Няма лошо да работи човека криза е а пък в Сливен май само кмета остана да работи

    Аз съм агент мениджър импресарио на хора с талант току виж пък вие намерите пазар за моите таланти които никак не са малко въпреки че засега са неоткриваеми

  6. #21

    Подразбиране Игленик - шапка

    това е моят опит за игленик Е не ми се получи периферията като на другите момичета - полегата,
    пък и кутията от малкия маргарин изобщо сякаш ми оставяше "шапката" без периферия
    лентата не я закачих с нищо към шапката... по малко цвете не си намерих

    Ако някой знае процедурата за шапко-игленико правене - да сподели
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

  8. #23

  9. #24

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от irina48 Виж мнение
    Интересни работи!!!
    мдааам но вече не си качвам новите неща тук а само у фейсбоокя

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •