Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!

    Дивна- това което си дала е супер полезно!Благодаря ти!

    veneta_az - мила ,идват празници и в скоро време ще ви покажа какви красоти стават за елхата!Престраши се !

    kati31 - благодаря ти за милите думи , а на живо ,може би някой път ....!Иначе със салфетката участвам в един SAL- съвместно шиене на един и същи модел .Ето ме тука с произведенията и на други момичета от целия свят!Това е 3 етап,сега вече сме на 4 ,но аз все още не съм готова за да ви покажа

    https://picasaweb.google.com/100710884537392173828

    А сега малко да се похваля ,нали "умря циганката дето ме хвалеше"С органайзера участвах в една "конфетка"/така му казват рускините на томболата / и ето ме с награда и отличителен знак за участие .Който има желание може да поглетне тука :

    http://violetgold.blogspot.com/2011/....html#comments






    Лек и прохладен ден на всички!

  2. #2

    Smile

    Радвам се за теб!Честито!С удоволствие да си ползваш подаръка,заслужаваш го!

  3. #3

    Smile

    Само като го гледам и свят ми се завива - много е джвъчкаво.....................
    Но резултатът е повече от прекрасен, така че си си заслужила наградата

  4. #4

    Подразбиране

    Момичета ,благодаря ви много за поздравленията за наградата която съм спечелила,но искам да уточня ,че тя не е за най -добра работа !Просто това беше една томбола и едно коте/котето Алиса/ е изтеглило моят №/чист късмет/!Всички които участваха се представиха достойно и също заслужават награда!Похвалих ви се защото за първи път печеля нещо в лотария и се радвах като малко дете спечелило шоколадово яйце

  5. #5

    Подразбиране

    Който следи етапите на салфетката от съвместното шиене ето и 4 етап от нея е готов !Очаквам с нетърпение следващия


  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Който следи етапите на салфетката от съвместното шиене ето и 4 етап от нея е готов !Очаквам с нетърпение следващия

    лелеее, колко е красиво!
    изглежда ми, обаче, доста трудно

  7. #7

    Smile

    tazzzz- Благодаря ти !Не е лесно ,но не е и трудно!Щом имаш схемата и следваш инструкциите всичко става лесно.Трябва само желание и започни с нещо дребно,все пак стават доста красиви неща !

    За всички на които им е интересна техниката -хардангер и надничат от времена време показвам част от коледните играчки които бродираме съвместно в "девичника" под вещото ръководство на няколко много интусиазирани момичета в темата за хардангер.Жалко че сега сайта не работи!Но който има желание да избродира нещо от тези неща може да посети блога на едно от тях , там има и схемички , а момичето е много отзивчиво http://violetgold.blogspot.com/p/blog-page_16.htmlАз също мога да ви помогна,стига да има желаещи .Все още са в процес на довършване/до Коледа има време/ и благодарение на програмата на пикаса 3 ги събрах в колаж.Така се пестят файлове.Много и се кефя!



    Днес получих и 5 етап на салфетката от Мамен .В средата трябва да се избродира това цвете -като ажурен бод се води "Едлвайс".Първоначално се стреснах ,но прочетох тук -там ,събрах инфо , пробвах на едно парче и вече ми е ясно,остава да го осъществя на самата салфетка.Дано се справя ,имам 2 седмици срок до следващия етап, който вече ще е последен.В размисъл съм с какъв цвят да ги избродирам!Трудно е да се реши ,когато нямаш още в началото какво ще представлява цялата салфетка и всеки път съм пред дилемата ,с кой цвят ще се получи най добре!?



Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •