Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Пепи,колкото по-малко време ,толкова повече проекти.ей за това не се нагърбвам да разучавам нови техники.времето за гоблените не стига,а като почна и нещо различно.От друга страна пък хубаво е човек да се разнообразява. Тази година ще си шия старите неща,пък догодина знае ли човек.Ще следя да видя как ще се справиш,макар,че не се и съмнявам,че крайния резултат ще е впечатляващ.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  2. #2

    Подразбиране

    Какво да кажа освен ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!
    Зариби ме с изонита сега и с това.
    Почвам да си избирам моделче.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте и благодаря че надникнахте в тази темичка!

    Следващата стъпка е изрязване на местата където ще се прави ажурен бод



    Тука съм започнала да правя ажурния бод ,малко трудничко става , а и конеца който ползвам/ламе/ оказва влияние !
    Предната страна
    - погледнато от задната страна /гръб/

    Вида на ажурния бод-изпълнение


    След приключване на ушиването трябва да се пришие отзад за да се получи ангелчето!Може би трябва да го колосам!?Търся съвет как се прави !Ще съм ви благодарна !
    Редактирано от pepen : 18.08.2011 в 00:50.

  4. #4

    Подразбиране

    ANIMONI,vesinko - ще чакам с нетърпение да се включите и да станем дружинка !Да шием някое моделче поетапно ,като си помагаме!Някак си ще стане и по-весело!Няма да избираме трудни модели !За сега ви предлагам едно малко и лесно за изпълнение ангелче !Очаквам да станем сговорна дружинка !Макар и далеко, можем да се подгатвяме за Коледа , а има и лесни моделчета за практични вещи нужни за нашето хоби !



  5. #5

    Подразбиране

    Почивните дни наистина съм решила да пробвам техниката. Имам въпрос: като си кантирала после направо режеш панамата без да се притесняваш че ще се наруши бода, така ли?

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vesinko Виж мнение
    Почивните дни наистина съм решила да пробвам техниката. Имам въпрос: като си кантирала после направо режеш панамата без да се притесняваш че ще се наруши бода, така ли?

    Режи спокойно ,не се притеснявай ,няма проблем!Само ножичката ти да е с остри връхчета!Успех и ще щакам да се похвалиш !

  7. #7

    Подразбиране

    Ето моя опит. Трябва да е камбанка, но не прецених добре разстоянието и стана тумбеста вместо издължена.


Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •