Показване на 1 до 15 от 101

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Не се стърпях и реших да опитам как ще се справя с второто ангелче!Етапче по етапче и стигнах до разкрасяването му /ажурния бод/.Макар че си има основна схема мисля да го поразкрася с няколко бода ,хем да се пробвам ,хем да стане по празничен!

    1. 2.
    3. - поглед от към гърба
    4. - след изрязването

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    vesinko - Благодаря !Това последното ангелче в момента му правя ажурния бод и ми върви трудно заради ламения конец!Направих обаче едно сърчице с моите любими теменужки и сега му се кефя!Мъничко ,но доста работа имаше върху него , а и нови бодове изучавах !Сега ще му мисля как да го оформя!?Като отделно сърчице или на капак на кутийка !?


    Показвам и няколко етапа през които съм минала , ако някой има желание да си направи ,насреща съм.


  4. #4

    Подразбиране

    Не съм си довършила още бялото ангелче, но и аз като всички вас обичам да започвам нещо ново!В момента шия ето това!Ще стане органайзер изпълнен със смесена техника ,кръстчета и хардангер, дано го довърша докрая !



  5. #5

    Подразбиране

    Пак нещо ново си измислила.Началото загатва ,че ще стане страхотно накрая.Продължавай със същия ентусиазъм.
    Да ти е жив и здрав рожденника!Голям сладур е!Да идва по-често на гости на баба и дядо.

  6. #6

    Подразбиране

    Органайзера е готов и съм го показала в завършените ми творби

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=8844&page=5

    Започнах една салфетка ,с която участвам в съвместно шиене и нямам представа какво ще се получи накрая !До тук е това


  7. #7

    Подразбиране

    Mного нежно става.
    ..::Gobelin World::..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •