Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 101
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Оооооооо Пепи престанииии .То теб човек не може да те стигне. То какво ли не научи вече ...какво ли не опита и ние да се научим...моля те, това не ме карай да го правя.Струва ми се мноооого трудно.
    Предлагам да ми направиш нещо и да ми го подариш
    Така съм съгласна!
    Божеее много е красиво...как смогваш бе жена?...

  3. #48

    Подразбиране

    Благодаря ви девойки

    Цитат Първоначално написано от vessi_s Виж мнение
    :
    Предлагам да ми направиш нещо и да ми го подариш
    .
    Нямаш проблем ,но с бартерна сделка !Ти да ми ушиеш "Тайната вечеря" , аз на тебе нещо с хардангера !Съгласна ?

  4. #49

    Подразбиране

    Пепи,пак ме изненада!Салфетката ще е супер!
    На каква панама работиш?
    С какви конци?/Има ли коприна?/
    Възхищавам се на търпението и хъса ти!

  5. #50

    Smile

    Наистина е прекрасна

  6. #51

    Подразбиране

    Благодаря момичета
    Ето и втората страна на салфетката !Това е 3 етап , очаквам следващия с нетърпение!


    Между другото избоцках и този коледен семплер!Остава ми само надписа .

    Редактирано от pepen : 02.08.2011 в 12:41.

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Ох, че хубави бродерии показвате тук! Тази техника ми се вижда доста сложна и рискована - особенно с рязането... Крайният резултат е страхотен, Пепа, и се надявам да мога да видя някоя от красотите ти "на живо"! Ти все опитваш нови неща, не се спираш, просто! Салфетката се получава много изящна, КРАСОТА!

  9. #54

    Подразбиране

    Отдавна се заглеждам по тази бродерия, но нямам кураж да опитам. Браво за смелостта и за прекрасните резултати.

  10. #55
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     
    Ако на сърцето ми е тясно,защо ми е ,че светът е широк?!

  11. #56

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!

    Дивна- това което си дала е супер полезно!Благодаря ти!

    veneta_az - мила ,идват празници и в скоро време ще ви покажа какви красоти стават за елхата!Престраши се !

    kati31 - благодаря ти за милите думи , а на живо ,може би някой път ....!Иначе със салфетката участвам в един SAL- съвместно шиене на един и същи модел .Ето ме тука с произведенията и на други момичета от целия свят!Това е 3 етап,сега вече сме на 4 ,но аз все още не съм готова за да ви покажа

    https://picasaweb.google.com/100710884537392173828

    А сега малко да се похваля ,нали "умря циганката дето ме хвалеше"С органайзера участвах в една "конфетка"/така му казват рускините на томболата / и ето ме с награда и отличителен знак за участие .Който има желание може да поглетне тука :

    http://violetgold.blogspot.com/2011/....html#comments






    Лек и прохладен ден на всички!

  12. #57

    Smile

    Радвам се за теб!Честито!С удоволствие да си ползваш подаръка,заслужаваш го!

  13. #58

    Smile

    Само като го гледам и свят ми се завива - много е джвъчкаво.....................
    Но резултатът е повече от прекрасен, така че си си заслужила наградата

  14. #59

    Подразбиране

    Момичета ,благодаря ви много за поздравленията за наградата която съм спечелила,но искам да уточня ,че тя не е за най -добра работа !Просто това беше една томбола и едно коте/котето Алиса/ е изтеглило моят №/чист късмет/!Всички които участваха се представиха достойно и също заслужават награда!Похвалих ви се защото за първи път печеля нещо в лотария и се радвах като малко дете спечелило шоколадово яйце

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Който следи етапите на салфетката от съвместното шиене ето и 4 етап от нея е готов !Очаквам с нетърпение следващия


Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •