Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 101
  1. #76

    Подразбиране

    Пепе, невероятни красоти ни показваш!!! За сега само им се възхищавам във форума. Надявам се на следващата национална среща да ги видя наживо и ... май ще ме засърбят ръцете ...

  2. #77

    Подразбиране

    Нов етап от моето саше




    и по отблизо, съжалявам че снимката не е добре на фокус, а и цветовете са много нежни-розово и лилаво ,но това е , от мене фотограф няма да стане !



    За тези които искат да участват в една съвместна бродерия/HAL/ с момичета от други страни прочетете тук .Много е интересно , а същевременно и полезно за тези които се интересуват от тази техника

    http://carpacar.blogspot.com/2012/01...-villasol.html

  3. #78

    Подразбиране

    Браво! Отново се чувствам изкушена. Трябва по-често да показваш . Това , което ти правиш в момента има ли подробно описание на изработката? Ако има бих те помолила да го дадеш насам. То повече ми харесва отколкото испанското нещо, което държи бележник. Успех и показвай до къде си стигнала!!!

  4. #79

    Подразбиране

    Все едно,че не правено от човешка ръка,браво!!!

  5. #80

    Подразбиране рязана бродерия

    за всички, които искат да опитат
    http://hardanger-hardanger.blogspot....max-results=50
    блогът е премахнат, но втория не

  6. #81

  7. #82

    Подразбиране

    Приключих и с ажурния бод.Остава обрязване, мъниста и сглобяване.



    ina- благодаря ти за линка.

    Момичета много от вас ми пишат на ЛС с въпроси относно хардангера.Моля ви пишете тука , така като отговарям на вашите въпроси и други ще научават нови и нови неща.А относно схеми на определени модели , имам доста , но винаги избирам тези които имат етапно обяснение.Пуснах няколко поста напред на такива които сами можете да си изтеглите .
    Ето ви адреса на блога на момичето от което най-много съм се учила и съм много благодарнаБавно се отваря ,но ако имате търпение и желание ще научите много неща.Давам ви точно етапите на калъфчето за ножички , има и схема.А вие погледнете има етапи и на други красоти.А относно руския-има бутон където цялата страница може да се преведе на български .Успех !Винаги съм готова да ви отговоря!


    http://violetgold.blogspot.com/2011/...g-post_27.html

  8. #83

    Подразбиране

    Пепи,хайде аз с пак с питането......Колко разход горе-долу дава Перле-то,за да се ориентирам какво количество да си търся?Знам че зависи от големината и сложността на модела,но все пак ....ако си срещала някъде нещо...
    Става въпрос за №8 от Перле на ДМЦ.

    Благодаря!
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  9. #84

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Пепи,хайде аз с пак с питането......Колко разход горе-долу дава Перле-то,за да се ориентирам какво количество да си търся?Знам че зависи от големината и сложността на модела,но все пак ....ако си срещала някъде нещо...
    Става въпрос за №8 от Перле на ДМЦ.

    Благодаря!
    Правилно си си отговорила -зависи от големината и от моделаНяма такава опция , аз поне не съм срещала за хардангера.За салфетката която ших от Мамен си купих едно кълбо /№8/ , стигна ми , хартиса ми и още имам да ползвам от него .Въпреки всичко си купих още едно , нека има ,никога не е излишно .Не го гледай че е малко , достатъчно е.Но ти казах ,има и не толкова скъпи кълбета ,които също стават , ако не искаш да шиеш нещо много ценно.Важното е конеца да покрива панамата !

  10. #85

    Подразбиране

    Хайде и аз тук...Отдавна не съм се занимавала с хардангер,но красотите на Пепи ме изкушиха...
    Покривка ,смесена-хардангер и бродерия...






    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  11. #86

    Подразбиране

    Прекрасна е...

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sneji Виж мнение
    Хайде и аз тук...Отдавна не съм се занимавала с хардангер,но красотите на Пепи ме изкушиха...
    Покривка ,смесена-хардангер и бродерия...






    Здравейте!
    Имам въпрос!
    На каква панама я правихте тази покривка и с какви конци е хардангера?
    Изглежда възхитително!

  13. #88

    Подразбиране

    Правена е на Аида 28 каунт с конци Перле котон и обикновено мулине.А бродерията е с Анхор.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  14. #89

    Подразбиране

    Как съм я изтървала тази красота? Невероятна е! Поздравления за този труд!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Поздравления!Относно името на бродерията моята майка каза ,че това е "филтаре"Успех и за в бъдеще!

Страница 6 от 7 ПърваПърва ... 4567 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •