Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Длъжностни характеристики

    Момичета и момчета,
    Прерових всичко в интернет,но никъде не намерих длъжностна характеристика на "Експерт обучение и квалификация" с код по НКПД 2412 6005.Цял следобяд се побърках от ровене и четене.
    Спешно ми е необходима,защото утре съм на конкурс.С останалите материали се оправих,но това яко ми де опъна.
    Моля,пишете ми на ЛС,понеже ми писна да ми подливат вода разни съграждани.
    Предварително сърдечно благодаря на отзовалите се!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tdm13 Виж мнение
    Момичета и момчета,
    Прерових всичко в интернет,но никъде не намерих длъжностна характеристика на "Експерт обучение и квалификация" с код по НКПД 2412 6005.Цял следобяд се побърках от ровене и четене.
    Спешно ми е необходима,защото утре съм на конкурс.С останалите материали се оправих,но това яко ми де опъна.
    Моля,пишете ми на ЛС,понеже ми писна да ми подливат вода разни съграждани.
    Предварително сърдечно благодаря на отзовалите се!
    Длъжностната характеристика е строго индивидуална, т.е. зависи от това, какво работодателя изисква от теб. Примерни длъжностни характеристики има, но не за всички длъжности. Пише се от работодател или експерт "Човешки ресурси". Ако има някой такъв да ти помогне ще е по достоверна информацията.Помня също, че те имат и ръководства за всяка длъжност как да изготвят длъжностна характеристика.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви!
    Задължена съм!


    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •