Показване на 1 до 10 от 10

Тема: здравейте

  1. #1

    Подразбиране здравейте

    Здравейте на Всички.Първо да се представя на 36год съм от Плевен.Шия гоблени от 10год когато имам време покрай децата имам 2 едното е на 5год а другото на 14.Досега съм ушила 10тина гоблена.

  2. #2

    Подразбиране

    Добре дошла миличка!Ще се радваме и да споделиш с нас красотите си за да им се насладим.

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Добре дошла и от мен в този чуден форум с тези чудни колежки,който имаме. И аз ще се радвам да видя колекцията ти от красоти!

  4. #4

    Подразбиране

    Добре дошла в братството

  5. #5

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Здравей и от мен , хубаво е да споделиш опит с нас , а ще се радваме да видим и гоблените ти , предполагам , че ще ти бъде приятно сред нас в този форум .

    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Post

    Здравей и добре дошла сред нас...
    Постепенно ще навлезеш в атмосферата на форума и ще опознаеш момичетата и момчетата...хубавите моменти тук са много...
    Споделяй с нас въпросите и проблемите си свързани с гоблените или от каквото и да било естество...винаги ще има кой да откликне...
    Желая ти приятни мигове......

  9. #9

    Подразбиране

    добре дошла.пожелавам ти само приятни мигове във форума

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Добре дошла! Аз също съм от Плевен, но нямам толкова ушити гоблени. Ше се радвам да се запознаем и лично.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •