Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Стресница на устната -HELP!

    Вчера следобед установих с ужас, че ми излиза сресниzа.

  2. #2

    Подразбиране отговор

    Ползвам "Ациклостад"или "Зовиракс",първото е около 5,а второто 15-16лв.Малки тубички са,но съм доволна.Трябва,обаче веднага щом усетиш да се мажеш,а не като излезе вече.Те предотвратяват развитието му,както и намаляват болката.
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране Стресница на устната-HELP

    И на мен ми е излизало такова.ОТВРАТИТЕЛНО!!!
    Съчувствам ти!
    Незнам дали ще ти помогне-аз съм го правила в началото-като усетя,че започне да бъка.
    Резваш от глава лук-капачето,стискаш да излезе малко сок и мажеш усната.След 5-10 мин.пак
    Разтваряш 1 табл. АСПИРИН в малко водичка и мажеш с клечка за уши-пак така по-честичко.

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря за съчувствието-много мило!

  6. #6

    Подразбиране

    Мисля, че помагаше и ако точно намястото се сложи плътно пяста за зъби - изсмуква доста бързо.

  7. #7

    Подразбиране "

    Аз си слагам пакетче от чай на мястото . намокрям го и налагам мястото.

  8. #8

    Подразбиране

    Като бях малка баща ми имаше приятел зъболекар. За стреснушка беше подарил на семейството ни шишенце от онова зъболекарско лекарство, където мирише много гадно на зъболекар, нали се сещате. Но пък вършеше чудеса То естествено е някаква химия, но действа.

  9. #9

    Подразбиране :)

    а аз използвам освен всичко изброено от вас ....кислородна вода 3%.намокрям памуче и с него намазвам стресницата така, че да е добре намокрена/може малко да щипе/и тя изгаря, но процедурата се прави няколко пъти докато се получи ефекта
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Знам,че ще прозвуча странно,но какво е това стресница?! От това,което прочетох досега имам подозрение, че говорите за херпеси,но не съм сиурна

  11. #11

    Подразбиране стресница

    :? Вероятно е вид херпес, получен от стрес И аз понякога, при силни притеснения ги получавам. Много неприятно

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Още щом усетиш, че се подува устната мажеш с паста за зъби и изчакваш да засъхне на коричка, отмиваш и пак намазваш. Нужни са 2,3 намазвания. Изключително ефикасно и евтино. Действа винаги. Ако обаче допуснеш стресницата да излезе вече не е толкова ефикасно.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •