Страница 9 от 16 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 236
  1. #121

    Подразбиране

    Модела е на Дим. Преди време бях луднала по него, но после уших колибрито с хибискусите и този го забравих. Радвам се, че го виждам в твоята страница. Той отдавна е спрян от производство, както и много други страхотни дизайни на тази фирма. Нямам търпение да го видя рамкиран! Ще следя темата - обичам когато някой захване нещо различно и непоказвано досега, затова те поздравявам за избора!

  2. #122

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен. И аз като останалите очаквам с нетърпение да го видя рамкиран.

  3. #123

    Подразбиране

    Виле , да ти е честит новия гоблен. Разкошен и много нежен!

  4. #124

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви че поглеждате и моите творби
    Време е да покажа и аз не спя

    v_g_g@mail.bg

  5. #125

    Подразбиране

    Поздравления, много красиво се е получило

  6. #126

    Подразбиране

    Изключително ефектен е.Браво за новата придобивка!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  7. #127

    Подразбиране

    Вие от Силистра май сте се наговорили да ни затрупате с красоти на РТО...........

  8. #128

    Подразбиране

    Вили, направо съм възхитена! (и от колибрино и от вътрешния двор)
    Силно започваш новата година
    Момичета, Вие в Силистра спите ли въобще
    С Галя да вземете да захванете по един чаршаф, по възможност на НАЕD, че да го шиете поне 2 месеца. С тази ваша скорост ще комплексирате половината форум


  9. #129

    Подразбиране

    Поздравления. Гоблена на РТО е прекрасен, но колибрито е завладяващо и цветно.

  10. #130

    Подразбиране

    Вили, при теб няма етапи, направо в Готовите.....Блаво, мила!!!! Много е красив!!!! За рамки ще мислим като се съберем.

  11. #131

    Подразбиране

    Честито!За рамките нали си знаете ...в Бургааас.))

  12. #132

    Подразбиране

    Виле браво на тебКога го започна, кога го свърши? Големи красотички си имаме, рамките естествено в Бургас...

  13. #133

    Подразбиране

    Поздравления! Този вътрешен двор ми падна на сърцето!Такова изящество и топлина! Ще споделите ли схема, моля Ви!polystefanova@abv.bg

  14. #134

    Подразбиране

    Момичета благодаря ви от сърце че още веднъж отделихте от времето си за да надникнете в моята страничка , благодаря за хубавите думи .
    Михаелче това е добра идея , с Галя ще я обмислим на кафе. Производителни сме защото снега ни затрупа, е и работливи сме де
    v_g_g@mail.bg

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Първия от мънистените плодове е готов.

    v_g_g@mail.bg

Страница 9 от 16 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •