Мили момичета започнах тази тема от една страна за да потърся съвет и от друга тя да е предупреждение за всички домакини да не допуснат моята грешка .
Снощи реших да измия пода на банята с кислол понеже пода е с мозайка и кислола най добре го почиства .Преди това бях ползвала тризон да измия една неръждаема тенджера и от него е останало по пода .Когато го залях с кислола и веднага започна да се отделя газ който ме задуши със сетни сили отворих прозореца на банята и вратата за да изляза от там .
Не мога да ви опиша ужаса който преживях имах чувство че ще умра такава кашлица имах не можех да дишам в бърза помощ ми сложиха урбазон и дишах кислород .Тези дни трябва да приемам само мляко и да стоя на въздух .Днес ходих на личния лекар защото още ме задушава при прегледа се установи че имам сърцебиене 140 удара в мин. на ренгеновата снимка се видя че дробовете не са засегнати но задушаването си продължава гърлото и трахеята ми са засегнати болят ме и смуча трахизан .Личния ми сложи отново урбазон даде ми за сърцебиенето Небиволол Сандоз 5мг на ден и каза че не знае какво повече да направи обикаля по кабинетите на другите лекари но и те нищо не можаха да измислят .Най ме хвана яд че се оказа че в Казанлък няма токсикологоя а също така и в Ст. Загора нямало по думите на личния лекар.
Моля ви внимавайте с почистващите препарати оказва се че са много опасни при неправилно боравене с тях .
Ако някой има информация моля да я сподели .