Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране моля за съвет

    момичета ще започвам втория гоблен благодарение на форума, но той е в pm.И не знам ако го сваля така на диск дали ще ми го извадят на схема.Между другото гоблена е на свети Николай.

  2. #2

    Подразбиране

    Независимо къде ще запишеш схемата ако на компа който смяташ да принтираш няма качена програмата ПМ няма да я разпознае и нищо няма да разпечата.
    Пробвай там където имаш качена ПМ.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря първо ще попитам

  4. #4

    Подразбиране

    Конвентирай файла в графичен вид и може да се разпечата на всякъде
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    А как се конвертира,понеже и аз имам подобен проблем?

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    аз си инсталирах dopdf но още не мога да се справя ако някой може да помогне ще съм благодарна

  8. #8

    Подразбиране

    Аз имам инсталиран cutePDF ,но те работят на един принцип.Натискате от File менюто "Print" ,избирате принтер с който да разпечатвате/намира се в горната част от падащо меню/.Можеш да си избереш на колко страници да го разпечата,но ако не знаете как,натискате само принт и го запаметявате там където искате.Програмата го разпечатва на страници по подразбиране.Дано стана ясно
    rusinova@mail.bg

  9. #9

    Подразбиране

    В програмата РМ - натискам бутончето с кръгче , че да ми се получат само знацитв.След това от File избирам "Export to Grafics File" излиза прозорец след това Next и така до края,Избирам къде да бъде записан файла, който е във формат JPEG и втори -текстови , в който е ключа.
    При PC Stitch избирам Print Preview - Preview- Export page - File name-save.
    Дано да съм полезна
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    Леле справих се със полезните съвети на Светла Петрова ,но само схемата на свети Николай ми я прави цветна.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Леле справих се със полезните съвети на Светла Петрова ,но само схемата на свети Николай ми я прави цветна.
    Виж в тази тема
    http://goblenite.org/showthread.php?t=6085&page=12

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от fartunta Виж мнение
    Леле справих се със полезните съвети на Светла Петрова ,но само схемата на свети Николай ми я прави цветна.
    А натисна ли кръглото бутонче?
    В РМ трябва да отвориш схемата на знаците и след това да превръщаш в графичен файл.

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    да благодарение на mimiko се справих и с това.Гоблена е вече отпечатан и се бродира

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •