Показване на 1 до 8 от 8

Тема: молба

  1. #1

    Подразбиране молба

    Момичета,имам следното питане.Защо на този ключ на един знак от схемата отговарят 2 или 3 цвята от конците?Какво означава това?Дано сте ме разбрали....

    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Мила,доколкото видях - това са "мартенички".Обеснявам - 2 ката от един цвят + 2 ката от друг и шиеш....Първото редче : 300 2 ката + 301 2 ката - кончето ти става на 4 ката и така шиеш значето.Ако не съм обяснила правилно,пиши.Ще се опитам отново да обесня.

  3. #3

    Подразбиране

    Според мен, така както е даден, ключът не е верен. Първо, провери в схемата дали имаш знаци, които не са в ключа. И второ, най-добре покажи гоблена, за да погледнем в архивите си, и може да излезнат липсващите знаци.

  4. #4

    Подразбиране

    Благодаря за отговорите.Мисля,че това не е мартеница-шила съм с такава и там бяха по един конец от цвят.По-скоро ключът не е верен,защото гоблена е с 51 цвята,има толкова на брой цветове,а само 39 знака и няма знаци без цвят/празното квадратче няма номер/.
    Става на въпрос за това



    Ще съм благодарна ,ако се намери схема,която да не е пренабирана.
    Редактирано от sneji : 01.06.2011 в 10:29.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Току що погледнах моята схема. Явно сме я теглили от едно и също място. Направо я изтрих. Определено е недовършена. По-добре пусни картинката в темата за търсене.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Ovne ,да ти благодаря и тук и да кажа ,че се сдобих с графика и верния ключ на иконата.
    Не притежаваш ли нищо,от нищо няма да си притежаван!
    snespa_vratsa@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Снежи , заповядай
    http://dox.bg/files/dw?a=36fcc2e833

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •